|
Os 6810 « předchozí | další » |
Trasa:
Děčín hl.n. 15.30, Ústí nad Labem hl.n. 15.56-15.58, Teplice v Čechách 16.19-16.20, Bílina 16.40-16.41, Most 16.54-16.59, Chomutov 17.18-17.19, Kadaň-Prunéřov 17.29 Detail trasy »
|
lokomotíva / voz | číslo | Z vlaku | trasa | na vlak | Žel. správa |
440 | - | 6833 | Děčín hl.n. - Chomutov - Kadaň-Prunéřov | 6813 | CZ-ČD |
|
Aktualizácia: 14.12.2017 (Jan Faigl) | trvalý odkaz | Grafická verzia |
|
Poznámky k vlaku:
Chomutov - Kadaň-Prunéřov jede v - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy - ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V - ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu - vlak nečeká na žádné přípoje
|
dopravca vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|