..: Trasa vlaku Os 9713 - JŘ 2017 :..
Os 9713
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   14.37 
  Chlumčany u Loun  14.40 14.41 
  Vrbno nad Lesy  14.51 14.51 
  Peruc  14.56 14.59 
  Telce x15.03 15.03 
  Vrbičany x15.05 15.05 
  Klobuky v Čechách  15.08 15.08 
  Páleček x15.12 15.12 
  Zlonice  15.16 15.17 
  Královice u Zlonic x15.23 15.23 
  Slaný  15.29 15.33 
  Slaný předměstí x15.37 15.37 
  Podlešín  15.41 15.42 
  Zvoleněves  15.45 15.46 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x15.49 15.49 
  Neuměřice x15.51 15.51 
  Olovnice  15.54 15.58 
  Zeměchy x16.00 16.00 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  16.02 16.03 
  Kralupy nad Vltavou  16.07  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster