Os 9713 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 14.37 | ||||
Chlumčany u Loun | 14.40 | 14.41 | |||
Vrbno nad Lesy | 14.51 | 14.51 | |||
Peruc | 14.56 | 14.59 | |||
Telce | x | 15.03 | 15.03 | ||
Vrbičany | x | 15.05 | 15.05 | ||
Klobuky v Čechách | 15.08 | 15.08 | |||
Páleček | x | 15.12 | 15.12 | ||
Zlonice | 15.16 | 15.17 | |||
Královice u Zlonic | x | 15.23 | 15.23 | ||
Slaný | 15.29 | 15.33 | |||
Slaný předměstí | x | 15.37 | 15.37 | ||
Podlešín | 15.41 | 15.42 | |||
Zvoleněves | 15.45 | 15.46 | |||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | x | 15.49 | 15.49 | ||
Neuměřice | x | 15.51 | 15.51 | ||
Olovnice | 15.54 | 15.58 | |||
Zeměchy | x | 16.00 | 16.00 | ||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 16.02 | 16.03 | |||
Kralupy nad Vltavou | 16.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia