..: Trasa vlaku Os 9071 - JŘ 2017 :..
Os 9071
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   20.55 
  Praha-Vršovice  20.59 21.00 
  Praha-Kačerov  21.03 21.03 
  Praha-Krč  21.06 21.07 
  Praha-Braník  21.11 21.11 
  Praha-Modřany zastávka x21.14 21.14 
  Praha-Komořany x21.17 21.17 
  Praha-Zbraslav x21.20 21.20 
  Dolní Břežany-Jarov x21.24 21.24 
  Vrané nad Vltavou  21.27 21.31 
  Skochovice x21.33 21.33 
  Davle  21.39 21.39 
  Petrov-Chlomek x21.42 21.42 
  Petrov u Prahy x21.45 21.45 
  Luka pod Medníkem x21.52 21.52 
  Jílové u Prahy  21.58 21.59 
  Kamenný Přívoz x22.03 22.03 
  Prosečnice x22.06 22.06 
  Krhanice x22.10 22.10 
  Chrást nad Sázavou x22.14 22.14 
  Týnec nad Sázavou  22.17 22.38 
  Pecerady x22.41 22.41 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x22.46 22.46 
  Poříčí nad Sázavou x22.49 22.49 
  Čerčany  22.54  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster