Os 9071 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.55 | ||||
Praha-Vršovice | 20.59 | 21.00 | |||
Praha-Kačerov | 21.03 | 21.03 | |||
Praha-Krč | 21.06 | 21.07 | |||
Praha-Braník | 21.11 | 21.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | x | 21.14 | 21.14 | ||
Praha-Komořany | x | 21.17 | 21.17 | ||
Praha-Zbraslav | x | 21.20 | 21.20 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 21.24 | 21.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 21.27 | 21.31 | |||
Skochovice | x | 21.33 | 21.33 | ||
Davle | 21.39 | 21.39 | |||
Petrov-Chlomek | x | 21.42 | 21.42 | ||
Petrov u Prahy | x | 21.45 | 21.45 | ||
Luka pod Medníkem | x | 21.52 | 21.52 | ||
Jílové u Prahy | 21.58 | 21.59 | |||
Kamenný Přívoz | x | 22.03 | 22.03 | ||
Prosečnice | x | 22.06 | 22.06 | ||
Krhanice | x | 22.10 | 22.10 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 22.14 | 22.14 | ||
Týnec nad Sázavou | 22.17 | 22.38 | |||
Pecerady | x | 22.41 | 22.41 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 22.46 | 22.46 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 22.49 | 22.49 | ||
Čerčany | 22.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia