Os 2016 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mokrovraty | 17.55 | ||||
Malá Hraštice | x | 18.00 | 18.00 | ||
Nová Ves pod Pleší | x | 18.05 | 18.05 | ||
Mníšek pod Brdy | 18.11 | 18.11 | |||
Rymaně | x | 18.13 | 18.13 | ||
Čisovice | 18.19 | 18.33 | |||
Bojanovice | x | 18.36 | 18.36 | ||
Bojov | x | 18.39 | 18.39 | ||
Klínec | x | 18.43 | 18.43 | ||
Měchenice | x | 18.50 | 18.50 | ||
Skochovice | x | 18.53 | 18.53 | ||
Vrané nad Vltavou | 18.56 | 19.00 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 19.03 | 19.03 | ||
Praha-Zbraslav | x | 19.07 | 19.07 | ||
Praha-Komořany | x | 19.11 | 19.11 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 19.14 | 19.14 | ||
Praha-Braník | 19.18 | 19.19 | |||
Praha-Krč | 19.22 | 19.23 | |||
Praha-Kačerov | 19.25 | 19.25 | |||
Praha-Vršovice | 19.30 | 19.31 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.35 | 19.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci