Os 9332 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 14.41 | 3 | |||
Kolín zastávka | 14.43 | 14.44 | |||
Nová Ves u Kolína | 14.47 | 14.47 | |||
Velim | 14.50 | 14.50 | 1/2 | ||
Cerhenice | 14.53 | 14.53 | |||
Pečky | 14.57 | 15.01 | 1/1 | ||
Tatce | 15.03 | 15.03 | |||
Poříčany | 15.07 | 15.08 | 2 | ||
Klučov | 15.10 | 15.10 | |||
Český Brod | 15.14 | 15.15 | 3 | ||
Rostoklaty | 15.19 | 15.19 | |||
Tuklaty | 15.22 | 15.22 | |||
Úvaly | 15.26 | 15.27 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 15.31 | 15.31 | |||
Praha-Běchovice | 15.37 | 15.37 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 15.40 | 15.40 | |||
Praha-Kyje | 15.42 | 15.42 | |||
Praha-Libeň | 15.46 | 15.47 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15.53 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci