Os 8922 | |
Řazení vlaku: 242 + BDs450 + 4xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horažďovice předměstí | 20.43 | 5 | |||
Velký Bor | 20.46 | 20.46 | |||
Jetenovice | 20.50 | 20.50 | |||
Pačejov | 20.54 | 20.54 | 3 | ||
Kovčín | 20.57 | 20.57 | |||
Nekvasovy | 21.00 | 21.00 | |||
Mileč | 21.03 | 21.03 | |||
Nepomuk | 21.07 | 21.08 | 4 | ||
Srby | 21.11 | 21.12 | |||
Ždírec u Plzně | 21.15 | 21.15 | 3 | ||
Blovice | 21.20 | 21.22 | 2 | ||
Zdemyslice | 21.26 | 21.26 | |||
Nezvěstice | 21.30 | 21.31 | |||
Šťáhlavy | 21.34 | 21.35 | |||
Starý Plzenec | 21.39 | 21.41 | 3 | ||
Plzeň-Koterov | 21.46 | 21.47 | 4 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21.53 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster