R 825 „Točník“ | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + AB349 + BDs449 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 8.45 | 2/3 | |||
Železná Ruda centrum | 8.49 | 8.49 | |||
Železná Ruda město | 8.51 | 8.52 | 1 | ||
Špičák | 8.58 | 9.03 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 9.08 | 9.08 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 9.13 | 9.14 | 2 | ||
Zelená Lhota | 9.23 | 9.23 | 2 | ||
Dešenice | 9.30 | 9.31 | |||
Nýrsko | 9.35 | 9.37 | 3 | ||
Janovice nad Úhlavou | 9.45 | 9.46 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 9.50 | 9.51 | |||
Klatovy | 9.56 | 10.06 | 3 | ||
Švihov u Klatov | 10.14 | 10.15 | 2 | ||
Borovy | 10.21 | 10.21 | |||
Lužany | 10.24 | 10.24 | |||
Přeštice | 10.27 | 10.28 | 2 | ||
Chlumčany u Dobřan | 10.34 | 10.35 | 2 | ||
Dobřany | 10.39 | 10.41 | 3 | ||
Plzeň zastávka | 10.52 | 10.53 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 10.56 | 11.08 | 1z | ||
Rokycany | 11.28 | 11.30 | 3 | ||
Kařez | 11.41 | 11.42 | |||
Hořovice | 11.49 | 11.50 | 2 | ||
Beroun | 12.05 | 12.07 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 12.36 | 12.37 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.44 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci