Os 4012 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 9.54 | 2 | |||
Zbýšov | 9.56 | 9.57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 9.59 | 10.00 | |||
Újezd u Brna | 10.03 | 10.03 | |||
Sokolnice-Telnice | 10.05 | 10.06 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 10.12 | 10.17 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 10.26 | 10.29 | II | ||
Brno-Židenice | 10.32 | 10.33 | |||
Bílovice nad Svitavou | 10.39 | 10.39 | |||
Babice nad Svitavou | 10.44 | 10.44 | |||
Adamov | 10.47 | 10.48 | 3 | ||
Adamov zastávka | 10.50 | 10.50 | |||
Blansko | 10.56 | 11.01 | 1/1 | ||
Blansko město | 11.03 | 11.04 | |||
Dolní Lhota | 11.07 | 11.07 | |||
Rájec-Jestřebí | 11.10 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci