Os 9012 | |
Řazení vlaku: 749 + 4xBmto292 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 0.00 | 15.30 | 4 | ||
Poříčí nad Sázavou | 15.35 | 15.35 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 15.40 | 15.40 | |||
Pecerady | 15.44 | 15.44 | |||
Týnec nad Sázavou | 15.50 | 15.57 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 15.59 | 15.59 | |||
Krhanice | 16.04 | 16.04 | |||
Prosečnice | 16.08 | 16.08 | |||
Kamenný Přívoz | 16.10 | 16.10 | |||
Jílové u Prahy | 16.16 | 16.17 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 16.23 | 16.23 | |||
Petrov u Prahy | 16.28 | 16.28 | |||
Petrov-Chlomek | 16.31 | 16.31 | |||
Davle | 16.34 | 16.36 | 3 | ||
Skochovice | 16.42 | 16.42 | |||
Vrané nad Vltavou | 16.46 | 16.48 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 16.51 | 16.51 | |||
Praha-Zbraslav | 16.55 | 16.56 | 3 | ||
Praha-Komořany | 17.00 | 17.00 | |||
Praha-Modřany zastávka | 17.03 | 17.03 | |||
Praha-Braník | 17.08 | 17.08 | 3 | ||
Praha-Krč | 17.13 | 17.13 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 17.21 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci