..: Trasa vlaku Os 8729 - JŘ 2009 :..
Os 8729
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Veselí nad Lužnicí  0.00 19.35 3
  Vlkov nad Lužnicí  19.40 19.40  
  Frahelž  19.43 19.43  
  Lomnice nad Lužnicí  19.46 19.46 2
  Lužnice Neobsazená zastávka  19.51 19.51  
  Třeboň  19.55 19.56 2
  Třeboň lázně  19.58 19.59  
  Majdalena zastávka  20.07 20.07  
  Majdalena  20.09 20.11 3
  Suchdol nad Lužnicí  20.16 20.16 3
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  20.18 20.18  
  Hrdlořezy  20.21 20.21  
  Dvory nad Lužnicí  20.24 20.24  
  Nová Ves nad Lužnicí  20.29 20.30 1
  České Velenice  20.36 0.00 1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster