Os 8729 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 0.00 | 19.35 | 3 | ||
Vlkov nad Lužnicí | 19.40 | 19.40 | |||
Frahelž | 19.43 | 19.43 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 19.46 | 19.46 | 2 | ||
Lužnice | 19.51 | 19.51 | |||
Třeboň | 19.55 | 19.56 | 2 | ||
Třeboň lázně | 19.58 | 19.59 | |||
Majdalena zastávka | 20.07 | 20.07 | |||
Majdalena | 20.09 | 20.11 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 20.16 | 20.16 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 20.18 | 20.18 | |||
Hrdlořezy | 20.21 | 20.21 | |||
Dvory nad Lužnicí | 20.24 | 20.24 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 20.29 | 20.30 | 1 | ||
České Velenice | 20.36 | 0.00 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy