..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
Sp 1887 |
Trasa:
Pardubice-Rosice nad Labem 17:32, Chrudim 17:44 - 17:45, Žďárec u Skutče 18:12 - 18:14, Havlíčkův Brod 19:20 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 8.8.2008 (Michal Šimek) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
nejede 24., 31.XII. Žďárec u Skutče - Havlíčkův Brod zastavuje jako osobní vlak a v zastávkách bez prodeje jízdenek zastavuje jen na znamení nebo požádání
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|
814 [CZ-ČD]
(Pardubice hlavní nádraží) - Pardubice-Rosice nad Labem - Havlíčkův Brod
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu