R 862 | |
Řazení vlaku: 163 + 5xB249 + BDs450 + A150 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.19 | 0.00 | 4 | ||
Svitavy | 0.00 | 4.56 | 3 | ||
Česká Třebová | 5.07 | 5.09 | 4 | ||
Ústí nad Orlicí | 5.17 | 5.18 | pražské/2 | ||
Choceň | 5.30 | 5.31 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.52 | 5.54 | 3 | ||
Přelouč | 6.02 | 6.03 | 2 | ||
Kolín | 6.22 | 6.24 | 3 | ||
Praha-Vršovice | 7.14 | 7.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster