..: Trasa vlaku Os 19020 - JŘ 2008 :..
Os 19020
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  20.21 0.00 3
  Dobříš  0.00 18.40 1
  Stará Huť  18.42 18.42  
  Mokrovraty  18.48 18.48  
  Malá Hraštice  18.54 18.54  
  Nová Ves pod Pleší  19.00 19.00  
  Mníšek pod Brdy  19.06 19.12 2
  Rymaně  19.14 19.14  
  Čisovice  19.19 19.19 3
  Bojanovice  19.23 19.23  
  Bojov  19.26 19.26  
  Klínec  19.30 19.30  
  Měchenice  19.36 19.37 2
  Skochovice  19.41 19.41  
  Vrané nad Vltavou  19.44 19.45 2
  Dolní Břežany-Jarov  19.49 19.49  
  Praha-Zbraslav  19.53 19.54 3
  Praha-Komořany  19.57 19.57  
  Praha-Modřany zastávka  20.05 20.05  
  Praha-Braník  20.08 20.08 3
  Praha-Krč  20.13 20.13 1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster