Os 19020 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 20.21 | 0.00 | 3 | ||
Dobříš | 0.00 | 18.40 | 1 | ||
Stará Huť | 18.42 | 18.42 | |||
Mokrovraty | 18.48 | 18.48 | |||
Malá Hraštice | 18.54 | 18.54 | |||
Nová Ves pod Pleší | 19.00 | 19.00 | |||
Mníšek pod Brdy | 19.06 | 19.12 | 2 | ||
Rymaně | 19.14 | 19.14 | |||
Čisovice | 19.19 | 19.19 | 3 | ||
Bojanovice | 19.23 | 19.23 | |||
Bojov | 19.26 | 19.26 | |||
Klínec | 19.30 | 19.30 | |||
Měchenice | 19.36 | 19.37 | 2 | ||
Skochovice | 19.41 | 19.41 | |||
Vrané nad Vltavou | 19.44 | 19.45 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 19.49 | 19.49 | |||
Praha-Zbraslav | 19.53 | 19.54 | 3 | ||
Praha-Komořany | 19.57 | 19.57 | |||
Praha-Modřany zastávka | 20.05 | 20.05 | |||
Praha-Braník | 20.08 | 20.08 | 3 | ||
Praha-Krč | 20.13 | 20.13 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci