..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Bylnice :..
Bylnice
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
| 2:31 | 23200 | | Horní Lideč (2:58) | - / 1 |
| 2:50 | 4300 | | Staré Město u Uherského Hradiště (4:22) | - / 1 |
3:29 | | 23201 | Horní Lideč (3:04) | | - / 1 |
| 4:00 | 23202 | | Horní Lideč (4:27) | - / 1 |
| 4:02 | 4360 | | Bojkovice (4:37) | - / 1 |
| 4:25 | 4381 | | Vlárský průsmyk (4:31) | - / 1 |
4:55 | | 23203 | Valašské Meziříčí (3:45) | | - / 1 |
4:47 | 4:57 | 4362 | Vlárský průsmyk (4:40) | Bojkovice (5:37) | - / 3 |
5:21 | 5:22 | 4361 | Bojkovice (4:42) | Vlárský průsmyk (5:28) | - / 3 |
| 5:24 | 23204 | | Horní Lideč (5:55) | - / 1 |
5:45 | | 4380 | Vlárský průsmyk (5:38) | | - / 4 |
| 5:52 | 1722 | | Brno hlavní nádraží (8:53) | - / 4 |
| 5:57 | 23224 | | Horní Lideč (6:24) | - / 1 |
6:27 | | 23205 | Horní Lideč (6:01) | | - / 1 |
6:31 | 6:32 | 4363 | Bojkovice (5:49) | Vlárský průsmyk (6:39) | - / 3 |
| 6:34 | 23206 | | Horní Lideč (7:06) | - / 1 |
7:00 | 7:01 | 1724 | Vlárský průsmyk (6:53) | Brno hlavní nádraží (10:38) | - / 3 |
7:26 | | 4365 | Bojkovice (6:45) | | - / 3 |
7:37 | | 23207 | Horní Lideč (7:12) | | - / 1 |
| 7:40 | 23208 | | Horní Lideč (8:07) | - / 1 |
8:38 | | 23209 | Horní Lideč (8:12) | | - / 1 |
| 8:45 | 4304 | | Staré Město u Uherského Hradiště (10:31) | - / 3 |
9:09 | 9:10 | 4303 | Uherské Hradiště (7:21) | Vlárský průsmyk (9:17) | - / 3 |
| 9:20 | 23210 | | Horní Lideč (9:47) | - / 1 |
10:17 | | 23211 | Horní Lideč (9:53) | | - / 1 |
10:17 | 10:18 | 4306 | Vlárský průsmyk (10:10) | Staré Město u Uherského Hradiště (11:56) | - / 3 |
10:54 | 10:55 | 1721 | Brno hlavní nádraží (7:37) | Vlárský průsmyk (11:02) | - / 3 |
| 10:56 | 23212 | | Vsetín (11:52) | - / 1 |
13:17 | | 23213 | Horní Lideč (12:51) | | - / 1 |
13:18 | 13:19 | 1730 | Vlárský průsmyk (13:10) | Brno hlavní nádraží (16:39) | - / 4 |
13:05 | 13:21 | 4371 | Újezdec u Luhačovic (12:07) | Vlárský průsmyk (13:28) | - / 3 |
| 13:24 | 23214 | | Horní Lideč (13:56) | - / 1 |
14:17 | 14:18 | 4368 | Vlárský průsmyk (14:09) | Uherský Brod (15:34) | - / 3 |
14:29 | | 23215 | Horní Lideč (14:03) | | - / 1 |
14:43 | 14:44 | 4373 | Vlárský průsmyk (0:00) | Vlárský průsmyk (14:51) | - / 3 |
| 14:45 | 23216 | | Horní Lideč (15:17) | - / 1 |
15:54 | | 23217 | Horní Lideč (15:28) | | - / 1 |
15:48 | 15:56 | 4305 | Uherské Hradiště (14:15) | Vlárský průsmyk (16:03) | - / 4 |
15:53 | 16:04 | 4118 | Vlárský průsmyk (15:45) | Brno hlavní nádraží (19:55) | - / 3 |
| 16:05 | 23218 | | Horní Lideč (16:37) | - / 1 |
16:45 | | 1727 | Brno hlavní nádraží (13:34) | | - / 4 |
| 17:50 | 4383 | | Vlárský průsmyk (17:57) | - / 3 |
18:01 | | 23219 | Horní Lideč (17:35) | | - / 1 |
18:20 | 18:21 | 4376 | Vlárský průsmyk (18:12) | Bojkovice (19:07) | - / 3 |
| 18:22 | 23220 | | Horní Lideč (18:53) | - / 1 |
19:02 | 19:05 | 4375 | Bojkovice (18:22) | Vlárský průsmyk (19:12) | - / 3 |
19:31 | | 23221 | Horní Lideč (19:05) | | - / 1 |
19:36 | 19:37 | 1736 | Vlárský průsmyk (19:29) | Brno hlavní nádraží (22:38) | - / 3 |
| 19:47 | 23222 | | Vsetín (20:44) | - / 1 |
21:01 | | 4377 | Bojkovice (20:21) | | - / 1 |
22:31 | | 23223 | Valašské Meziříčí (21:14) | | - / 1 |
22:47 | | 1733 | Brno hlavní nádraží (19:38) | | - / 3 |