Bílina kyselka
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
4:43 | 4:44 | 6821 | Most (4.34) | Děčín hl.n. (5.53) | 13 | |
4:44 | 4:45 | R 1181 | Bílina (4.42) | Plzeň hl.n. (7.54) | 14 | |
4:46 | 4:46 | 6882 | Ústí nad Labem hl.n. (4.07) | Most (4.56) | 15 | |
5:10 | 5:11 | 6823 | Chomutov (4.37) | Děčín hl.n. (6.24) | 16 | |
5:38 | 5:38 | 6863 | Most (5.28) | Teplice v Čechách (5.58) | 17 | |
5:43 | 5:44 | 7002 | Ústí nad Labem hl.n. (4.58) | Cheb (8.25) | 18 | |
6:10 | 6:11 | 6801 | Kadaň-Prunéřov (5.16) | Děčín hl.n. (7.24) | 19 | |
6:22 | 6:23 | 6864 | Teplice v Čechách (6.04) | Most (6.32) | 20 | |
6:43 | 6:43 | 6800 | Děčín hl.n. (5.30) | Kadaň-Prunéřov (7.31) | 21 | |
7:10 | 7:11 | 6825 | Chomutov (6.38) | Děčín hl.n. (8.24) | 22 | |
7:43 | 7:44 | 6820 | Děčín hl.n. (6.30) | Most (7.54) | 16 | |
8:10 | 8:11 | 6827 | Most (8.02) | Děčín hl.n. (9.24) | 16 | |
8:43 | 8:44 | 6802 | Děčín hl.n. (7.30) | Kadaň-Prunéřov (9.32) | 21 | |
9:10 | 9:11 | 6803 | Kadaň-Prunéřov (8.24) | Děčín hl.n. (10.24) | 23 | |
9:43 | 9:44 | 6822 | Děčín hl.n. (8.30) | Most (9.54) | 16 | |
10:10 | 10:11 | 6829 | Most (10.02) | Děčín hl.n. (11.24) | 16 | |
10:43 | 10:44 | 6804 | Děčín hl.n. (9.30) | Kadaň-Prunéřov (11.32) | 21 | |
11:10 | 11:11 | 6805 | Kadaň-Prunéřov (10.24) | Děčín hl.n. (12.24) | 23 | |
11:43 | 11:44 | 6824 | Děčín hl.n. (10.30) | Most (11.54) | 16 | |
12:10 | 12:11 | 6831 | Most (12.02) | Děčín hl.n. (13.24) | 16 | |
12:43 | 12:44 | 6806 | Děčín hl.n. (11.30) | Kadaň-Prunéřov (13.32) | 21 | |
13:10 | 13:11 | 6807 | Kadaň-Prunéřov (12.24) | Děčín hl.n. (14.24) | 23 | |
13:43 | 13:44 | 6826 | Děčín hl.n. (12.30) | Most (13.54) | 16 | |
14:10 | 14:11 | 6833 | Most (14.02) | Děčín hl.n. (15.24) | 16 | |
14:43 | 14:44 | 6808 | Děčín hl.n. (13.30) | Kadaň-Prunéřov (15.32) | 21 | |
15:10 | 15:11 | 6809 | Kadaň-Prunéřov (14.24) | Děčín hl.n. (16.24) | 23 | |
15:43 | 15:44 | 6828 | Děčín hl.n. (14.30) | Most (15.54) | 16 | |
16:10 | 16:11 | 6835 | Most (16.02) | Děčín hl.n. (17.24) | 16 | |
16:43 | 16:44 | 6810 | Děčín hl.n. (15.30) | Kadaň-Prunéřov (17.32) | 21 | |
17:10 | 17:11 | 6811 | Kadaň-Prunéřov (16.24) | Děčín hl.n. (18.24) | 24 | |
17:43 | 17:44 | 6830 | Děčín hl.n. (16.30) | Most (17.54) | 16 | |
18:10 | 18:11 | 6837 | Most (18.02) | Děčín hl.n. (19.24) | ||
18:43 | 18:44 | 6812 | Děčín hl.n. (17.30) | Kadaň-Prunéřov (19.32) | 25 | |
19:10 | 19:11 | 6813 | Kadaň-Prunéřov (18.24) | Děčín hl.n. (20.24) | 24 | |
19:43 | 19:44 | 6832 | Děčín hl.n. (18.30) | Most (19.54) | ||
20:10 | 20:11 | 6839 | Most (20.02) | Děčín hl.n. (21.24) | ||
20:43 | 20:44 | 6834 | Děčín hl.n. (19.30) | Chomutov (21.18) | 26 | |
21:10 | 21:11 | 6815 | Kadaň-Prunéřov (20.24) | Ústí nad Labem hl.n. (21.57) | 24 | |
21:59 | 22:00 | 6814 | Děčín hl.n. (20.39) | Kadaň-Prunéřov (22.42) | 27 | |
22:10 | 22:11 | 7067 | Karlovy Vary (20.22) | Ústí nad Labem hl.n. (22.57) | 28 | |
22:57 | 22:57 | 6840 | Ústí nad Labem hl.n. (22.17) | Chomutov (23.26) | 29 | |
23:35 | 23:35 | 6889 | Most (23.24) | Ústí nad Labem hl.n. (0.30) | 30 | |
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. 13 (K); nejede 25.XII., 1.I.; 14 Bílina-Most jede v (W); Most-Plzeň hl.n. jede v (W), (E) a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; 15 jede v (E) a (X), nejede 25.XII., 1.I.; 16 (K); 17 (K); jede v (W); 18 (; (K); Ústí nad Labem hl.n.-Chomutov nejede 25.XII., 1.I.; 19 (K); Kadaň-Prunéřov-Most jede v (W); 20 jede v (W); 21 (K); Chomutov-Kadaň-Prunéřov jede v (W); 22 (K); Chomutov-Most jede v (E) a (X); 23 (K); Kadaň-Prunéřov-Chomutov jede v (W); 24 Kadaň-Prunéřov-Chomutov jede v (W); 25 Chomutov-Kadaň-Prunéřov jede v (W); 26 Most-Chomutov jede v (W); 27 Most-Kadaň-Prunéřov jede v (W); 28 (; nejede 24., 31.XII.; 29 nejede 24., 31.XII.; 30 (; Most-Teplice v Čechách nejede v (E)/(F), (F)/(@) a 24./25. – 26./27.XII., 31.XII./1.I., 1./2.I., 6./7.IV., 1./2., 8./9.V., 6./7.VII., 28./29.IX., 28./29.X., 17./18.XI.; Teplice v Čechách-Ústí nad Labem hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia