Os 6813 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň-Prunéřov | 18.24 | 3 | |||
Málkov | 18.29 | 18.29 | |||
Chomutov | 18.34 | 18.35 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 18.37 | 18.38 | |||
Jirkov zastávka | 18.41 | 18.42 | |||
Most | 18.57 | 19.02 | 3 | ||
Želenice nad Bílinou | 19.06 | 19.07 | |||
Bílina kyselka | 19.10 | 19.11 | |||
Bílina | 19.13 | 19.14 | 1 | ||
Chotějovice | 19.16 | 19.17 | |||
Želénky | 19.19 | 19.20 | |||
Duchcov | 19.22 | 19.23 | |||
Oldřichov u Duchcova | 19.26 | 19.27 | 2 | ||
Řetenice | 19.30 | 19.31 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 19.34 | 19.35 | 2 | ||
Proboštov | 19.37 | 19.37 | |||
Bohosudov | 19.40 | 19.41 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 19.54 | 19.55 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.57 | 19.58 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 20.01 | 20.01 | 1 | ||
Neštěmice | 20.03 | 20.03 | |||
Mojžíř | 20.05 | 20.05 | |||
Neštědice | 20.07 | 20.07 | |||
Povrly | 20.09 | 20.10 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 20.13 | 20.13 | |||
Dobkovice | 20.16 | 20.16 | |||
Choratice | 20.17 | 20.17 | |||
Vilsnice | 20.20 | 20.20 | |||
Děčín hlavní nádraží | 20.24 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci