Kommentare dürfen nur registrierte Benutzer senden.
Bevor Sie Kommentieren, melden Sie sich bitte an oder registrieren Sie sich.
742.449-2 | |
![]() | Informace o fotografii: - Abschnitt: Milotice nad Opavou - Zátor - Datum: 25.9.2007 - Autor: Payus ![]() - Zobrazeno: 2868x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 6 - Rating od uživatelů: 6 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
29.09.2007 (21:27)
Když jsem ji viděl poprvé, tak mne napadlo stejně jako ofila jít dál (autor vysvětlil, že nelze). Pak se mi ale zalíbila ta kompozice s kostelem v pozadí.
29.09.2007 (12:55)
-ZAUJIMAVE-
29.09.2007 (7:47)
Když byla výluka na 030 v úseku stará paka-horka u staré paky takk právě z horky do pCE pendlovala souprava 742+2*043+bds a moc pěkně se v tom jelo :-)
kóřa: Pod mostem je silnice spojující Zátor s Lichnovem, potok se jmenuje Zátoráček (povodeň v r. 1996), kostel je zasvěcen Nejsvětější Trojici. (A navíc obec řídí skvělá paní starostka!)
Určitě to není foceno z vody, to by stál Payus asi o dva metry níže. I tak si musel udělat zajížďku z cyklotrasy 503. :-)
http://www.zator.cz/index.php?akce=cyklotrasy&lang=cz
Určitě to není foceno z vody, to by stál Payus asi o dva metry níže. I tak si musel udělat zajížďku z cyklotrasy 503. :-)
http://www.zator.cz/index.php?akce=cyklotrasy&lang=cz
28.09.2007 (22:43)
Parádní kompozice.Co je pod tím mostem? Silnice a potok?
Foceno z vody?Dávám plnej počet.
Foceno z vody?Dávám plnej počet.
Kommentare äußern den Ansicht der Leser.
ŽelPage übernimmt keine Haftung für deren Inhalt.
- Akreditierter Fotograf oder ŽP Mitglied,
- Galerieverwalter oder ŽP Admin
Kommentar hinzufügen
Anmelden
© 2001 - 2026 ŽelPage
- Webmaster - Fragen und Antworte
Info
informacni okenko












