Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
130.001-1 | |
![]() | Informace o fotografii: - Place: Babín odbočka - Datum: 15.4.2007 - By: Jiří Navrátil ![]() - Comm.: Jednička na biokoridoru - Zobrazeno: 6767x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 9 - Rating od uživatelů: 9 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
Tak jednoduše vyfocené a tak výborný výsledek, oceňuji 5*!!!!!!!
24.04.2007 (13:43)
Rail Runner: ja jen reagoval na pomerne komickou diskuzi o par fotek niz:-) me se fotka velmi libi, hlavne sbihajici se linie koleji, zarostlost okoli, odvazne ohnisko a dvoubarevny pluh;-) na druhou stranu "celnejsi" svetlo by mozna pusobilo lip... doufam, ze Luis prezil a tuto fotku nemuseli pridavat pozustali:-D
Každopádně máš pravdu. Ten vlak se určitě pohyboval pomalu, nebo se nepohyboval vůbec. Ale tato fotka, jejíž majitel přežil dostává hodnocení 5 bodů.
84: V pracovní poloze je naopak sběrač dále od fotografa... Když si to zvětšíš tak to uvidíš.
SARE v této kompozici nic jiného než čelovka nevynikne...
SARE v této kompozici nic jiného než čelovka nevynikne...
NO vzhledem ke stavu svršku bych typoval, že tam má povoleno tak 10km/h takže fotnout to na 300mm ohnisko by nebyl až takový problém a byla by tam i dost velká rezerva pro útěk :) Jinak vzhledem k Luisovým konexím bych typl že to měl s fírou domluvené :) Každopádně si to zaslouží 5 za oživení, nápad a odvahu :)
Mimochodem... nestojí tam na Stůj?
Mimochodem... nestojí tam na Stůj?
Taky by me zajimalo,pokud to bylo v pohybu,ci nikoliv.Predpokladam,ze lokomotiva stala,ci jela od fotografa.Tako se mi jednou taky povedla.
24.04.2007 (13:24)
Lujzi? Jsi tu? Lujziii...in memoriam...
Tak tady nemohu jinak,nez dat za 5.A dal bych vice.Tato fotka je pro ME urcite dobre udelana,a urcite bych ji hned si dal na plochu aspon mobilu.Dnes je nejaky priznivy den na takove fotky.Rozhodne me uz zaujala z nahledu,a po otevreni dodelala.Jen tak dal.
Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.
- Registered Photograph or Member of ŽelPage,
- Gallery or ŽelPage Administrator
Add comment
Sign in
© 2001 - 2026 ŽelPage
- Webmaster - Frequently Asked Questions
Info
informacni okenko












