Kommentare dürfen nur registrierte Benutzer senden.
Bevor Sie Kommentieren, melden Sie sich bitte an oder registrieren Sie sich.
HGe 4/4 II 101 MGB | |
![]() | Informace o fotografii: - Abschnitt: Nätschen - Oberalppasshöhe-Calmot - Datum: 11.9.2009 - Autor: Tomáš Kubovec ![]() - Bem.: GEX 906 - Zobrazeno: 6112x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 10 - Rating od uživatelů: 10 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
To khunas:
Bylo by to krásné, ale zcela určitě se toho nikdo z nás nedožije. Možná někdy v daleké budoucnosti, až se to bude prodávat jako vyřazený šrot a najde se nějaký hochštapler, který to levně koupí a ČD draze prodá.
Bylo by to krásné, ale zcela určitě se toho nikdo z nás nedožije. Možná někdy v daleké budoucnosti, až se to bude prodávat jako vyřazený šrot a najde se nějaký hochštapler, který to levně koupí a ČD draze prodá.
Proč to není posprejovaný, ušmudlaný, každej vagón jiná barva, lokomotiva není oprýskaná a svršek řádně zarostlý a obehnaný PHS? Ke všemu bych se ani nedivil, kdyby to jelo načas! Co to je za divný pořádky, sakra?
Někdo sliboval panoramatické vozy? K čemu, když většina našich tratí vede hustým roštím? :-D
Nádhera. A předpokládám, že už brzy uvidíme tohle i na všech našich lokálkách, pokud bych měl PR blafy managorů z ČD brát vážně.
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
Kommentare äußern den Ansicht der Leser.
ŽelPage übernimmt keine Haftung für deren Inhalt.
- Akreditierter Fotograf oder ŽP Mitglied,
- Galerieverwalter oder ŽP Admin
Kommentar hinzufügen
Anmelden
© 2001 - 2026 ŽelPage
- Webmaster - Fragen und Antworte
Info
informacni okenko












