..: Photo Gallery - Photo details 853.021-4 :..
 

853.021-4


853.021-4Informace o fotografii:
 - Section: Všestary - Plotiště nad Labem
 - Datum: 14.1.2006
 - By: Chary  Send mail
 - Zobrazeno: 4151x
 - Detailní EXIF informace »
 - Rating od autorů:   
 10
 - Rating od uživatelů:
 7

   
 
Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit
 

  1 2      Zpráv na stránku:   
30.11.2009 (22:33)  
mRKEF: Ti, kteří v současnosti píší o kompozici a nechutnosti její středové varianty, bývají často i těmi, kdož hlásají, že ideální histogram připomíná horu Říp a lze jej úpravami snadno dosáhnout...tedy naprostý nesmysl ;o)
30.11.2009 (21:05)  
Tak co si budeme povídat. Ta krajina nevypadá tak tvarovaně, aby se tady dalo dosáhnout při focení z povrchu vertikálně nestředové kompozice, aniž by autor měl v batohu štafle. Alternativně jde udělat volnější ořez, aby tam bylo více informačně prázdné oblohy. To už je fakt nejlepší volba ořez takto natěsno.
30.11.2009 (20:54)  
ad jeffer: no ja bych se s tim vyrazem krotil, protoze je stredovost a stredovost a pokud si neco cetl o kompozici tak to nemuzes poprit. Tudiz lze souhlasit s jtb.
30.11.2009 (20:18)  
JTB Rád sa púšťam do hádok: Stredové je pre fotky podobný handicap ako pre ľudí svetlé vlasy. Kto hlása niečo škaredé (dogmatické) o stredovosti, je fotografický rasista!
30.11.2009 (19:07)  
Z náhledu jsem myslel, že to je řada 860. Jinak, to už stroje před rekonstrukcí měly svá jména?
30.11.2009 (17:07)  
Technický dotaz - mají na to hodnotící aplikovat kritéria jako na historickou fotku, nebo to nemilosrdně zřezat, protože "středové a kompozičně nudné"? Sám jsem trošku na vážkách, protože už jsem měl tu čest vidět o něco starší a IMHO cennější snímky, které do galerie přesto neprošly, protože byly "moc nové". Ale jinak mi to přijde zajímavé a na svou dobu solidní, takže jen houšť a větší kapky podobně čerstvé historie.
30.11.2009 (16:12)  
Sice jen tři roky stará historie, ale tohle si prostě už nevyfotíte. :) Jestli něco, hororové ptačí hejno je tam dobré.
Registered user Basty  mail  
Number of user's comments27 »fotek 0
30.11.2009 (16:11)  
dobrá fotka.taková nedávná historie
  1 2      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Registered Photograph or Member of ŽelPage, - Gallery or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2026 ŽelPage - Webmaster - Frequently Asked Questions