Kommentare dürfen nur registrierte Benutzer senden.
Bevor Sie Kommentieren, melden Sie sich bitte an oder registrieren Sie sich.
556.0506 | |
![]() | Informace o fotografii: - Ort: žst. Brno dolní nádraží - Datum: 17.9.2006 - Autor: Dobromil Retych ![]() - Bem.: Odjezd ZvlPn32314 do Zastávky u Brna (oslavy 150 let trati Brno dolní - Zastávka) - Zobrazeno: 3619x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 3 - Rating od uživatelů: 5 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
Tmavost mi v tomto případě nevadí, ale ořízl bych pravou stranu až po návěstidlo (část budovy bych nechal), aby nebyl vidět ten bok vlaku vpravo, ten se mi zase nelíbí vůbec. - 3*
na tu budovu neupozornit tak si ani nevšimnu, to je v klídku...
čest lidem udržujícím muzejní kousky v provozu bez nároků na odměny
čest lidem udržujícím muzejní kousky v provozu bez nároků na odměny
Ve stínu a přijde mi, že je to tak trochu nouzovka ne? Na trati by to bylo určitě hodnoceno lépe, i když ty vlaky byly nefotitelné, určitě by u tédle páry tmavé čelo nevadilo.
30.11.2006 (17:01)
V řadě příspěvků v galerii se vyskytuje termín "nouzovka". Vysvětli mi, prosím, co si pod tímto termínem představuješ. Děkuji předem.
Kommentare äußern den Ansicht der Leser.
ŽelPage übernimmt keine Haftung für deren Inhalt.
- Akreditierter Fotograf oder ŽP Mitglied,
- Galerieverwalter oder ŽP Admin
Kommentar hinzufügen
Anmelden
© 2001 - 2026 ŽelPage
- Webmaster - Fragen und Antworte
Info
informacni okenko












