| Fotka | Zpráva | Datum |
| 362.001-0 | Sluší..to bylo pravidelné řazení? | 22.07.23 - 16:02 |
| 242.204-6 | Nejsou ty barvy nějaké vyblité?Jako červené odstíny ošoupaných plecháčů bývaly, ale dneska i ty ošoupanější jsou stále jakž takž oranžové.. | 09.07.23 - 16:11 |
| 771.099-9 | Atmoška jak z Kouře.. | 21.06.23 - 11:55 |
| 740.545-9 + 740.851-1 | Ví někdo, co v Brništi dělaly štramberské rajky? | 14.06.23 - 8:30 |
| 754.047-9 | A já jsem si bláhově myslel, konečně zdařilé retro bez ledek..ale co už, tak aspoň si na šotouše, sebevrahy a jinou dravou zvěř pěkně posvítí.. | 06.06.23 - 9:48 |
| 242.247-5 | No hlavně, že tam konečně zase jezdí pod drátama elektrika a ne nafta. | 06.06.23 - 9:42 |
| 242.247-5 | Jezdí tam ještě takovéto klasy na Jihlavu? | 01.06.23 - 9:42 |
| 471.xxx | Ještě chybí hvězda a je to úplná severokorejská vlajka.. | 24.05.23 - 9:29 |
| M 152.0611 | Pěkný kopeček, dá se na něj dostat, nebo je to oplocené? | 18.05.23 - 9:32 |
| 193.206 | To je konečně úhel. | 16.05.23 - 10:56 |