..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 6 7 8 9 10 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
362.001-0Sluší..to bylo pravidelné řazení?22.07.23 - 16:02
242.204-6Nejsou ty barvy nějaké vyblité?Jako červené odstíny ošoupaných plecháčů bývaly, ale dneska i ty ošoupanější jsou stále jakž takž oranžové..09.07.23 - 16:11
771.099-9Atmoška jak z Kouře..21.06.23 - 11:55
740.545-9 + 740.851-1Ví někdo, co v Brništi dělaly štramberské rajky?14.06.23 - 8:30
754.047-9A já jsem si bláhově myslel, konečně zdařilé retro bez ledek..ale co už, tak aspoň si na šotouše, sebevrahy a jinou dravou zvěř pěkně posvítí..06.06.23 - 9:48
242.247-5No hlavně, že tam konečně zase jezdí pod drátama elektrika a ne nafta.06.06.23 - 9:42
242.247-5Jezdí tam ještě takovéto klasy na Jihlavu?01.06.23 - 9:42
471.xxxJeště chybí hvězda a je to úplná severokorejská vlajka..24.05.23 - 9:29
M 152.0611Pěkný kopeček, dá se na něj dostat, nebo je to oplocené?18.05.23 - 9:32
193.206To je konečně úhel.16.05.23 - 10:56