..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 5 6 7 8 9 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
854.005-6A takto červenobílé katry(hydry) již nejsou, že?28.11.23 - 14:12
783.001-1Je to ještě u IDS?16.11.23 - 11:42
1144.282-9Tu to zas vypadá, jako na modelovém kolejišti..09.10.23 - 12:34
SU45-079Proč mi to připadá, jako kreslené?09.10.23 - 12:32
Noční Os 8718 - LomniceA ještě k tomu mi tam chybí návěstidlo..09.10.23 - 12:31
754.074-3Výživná..foťme ty stanicovky, než to zakážou, jak u poláků..20.09.23 - 9:50
T 478.3333A tento fotovlak jel po celé Mutěnce, nebo jen do Kobylí?11.09.23 - 16:32
757.002-1To je až s podivem s ohledem na početnost mechanických návěstidel na ŽSR..08.09.23 - 10:11
946.023-9No prý nic moc:
https://zdopravy.cz/pozde-a-nekvalitne-polovina-modernizovanych-jednotek-pro-olomoucky-kraj-nejezdi-170285/
02.08.23 - 17:30
946.023-9Jak to s toďtěma motorama vypadá? Prý že spíš nejezdí, než jezdí..29.07.23 - 10:45