Komentáře uživatele "Cimrman nml.":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| 854.005-6 | A takto červenobílé katry(hydry) již nejsou, že? | 28.11.23 - 14:12 |
| 783.001-1 | Je to ještě u IDS? | 16.11.23 - 11:42 |
| 1144.282-9 | Tu to zas vypadá, jako na modelovém kolejišti.. | 09.10.23 - 12:34 |
| SU45-079 | Proč mi to připadá, jako kreslené? | 09.10.23 - 12:32 |
| Noční Os 8718 - Lomnice | A ještě k tomu mi tam chybí návěstidlo.. | 09.10.23 - 12:31 |
| 754.074-3 | Výživná..foťme ty stanicovky, než to zakážou, jak u poláků.. | 20.09.23 - 9:50 |
| T 478.3333 | A tento fotovlak jel po celé Mutěnce, nebo jen do Kobylí? | 11.09.23 - 16:32 |
| 757.002-1 | To je až s podivem s ohledem na početnost mechanických návěstidel na ŽSR.. | 08.09.23 - 10:11 |
| 946.023-9 | No prý nic moc: https://zdopravy.cz/pozde-a-nekvalitne-polovina-modernizovanych-jednotek-pro-olomoucky-kraj-nejezdi-170285/ | 02.08.23 - 17:30 |
| 946.023-9 | Jak to s toďtěma motorama vypadá? Prý že spíš nejezdí, než jezdí.. | 29.07.23 - 10:45 |










