..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 50 51 52 53 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
362.171-1No,v neděli jsem to viděl stát v depu v Třebové, ale tam si myslím, že to jen čekala na další výkon, řekl bych, že se jedná o nějaké ty ,,neodkladné´´úpravy před najbrtizací, která byla nejspíš pro nedostatek lokomotiv odložena,v tom lepším případě by jí mohli hodit nějaký ten retrokabát v podobě modré s krémem,to bych uvítal,navíc se to k těm Najbrtovým vozům celkem hodí...mimochodem na první pohled teď trochu vypadá, jak za nátěrové devadesátkové anarchie...08.10.19 - 20:04
5047.012-9Na toto už čekám léta. Kolem trati jich stojí několik a nikdo si jich nevšimne, jaká to muka pro boží muka...nádherná fotečka...07.10.19 - 17:20
240.081-0Jak to je hezky sladěné s budovami...pekné to je.07.10.19 - 17:18