Komentáře uživatele "Cimrman nml.":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| 362.171-1 | No,v neděli jsem to viděl stát v depu v Třebové, ale tam si myslím, že to jen čekala na další výkon, řekl bych, že se jedná o nějaké ty ,,neodkladné´´úpravy před najbrtizací, která byla nejspíš pro nedostatek lokomotiv odložena,v tom lepším případě by jí mohli hodit nějaký ten retrokabát v podobě modré s krémem,to bych uvítal,navíc se to k těm Najbrtovým vozům celkem hodí...mimochodem na první pohled teď trochu vypadá, jak za nátěrové devadesátkové anarchie... | 08.10.19 - 20:04 |
| 5047.012-9 | Na toto už čekám léta. Kolem trati jich stojí několik a nikdo si jich nevšimne, jaká to muka pro boží muka...nádherná fotečka... | 07.10.19 - 17:20 |
| 240.081-0 | Jak to je hezky sladěné s budovami...pekné to je. | 07.10.19 - 17:18 |










