| Fotka | Zpráva | Datum |
| 761.101-5 | Proč ne,že... | 22.01.20 - 13:54 |
| 383.403-3 | Jak ono to je s těmi kontejnery? Kdesi jsem četl, že to mezi Metransáckými překladištěmi vozilo Cargo, pak že si to vzal Metrans s Traksama, pak jsem to viděl zase u Carga...a Vectron u Metransu vidím poprvé....kolik jich asi tak mají? | 22.01.20 - 13:49 |
| 15T 9340 | Upřímně byla zajímavější ta nedávná fotka z Ruska, jak tam šel kolem tramvaje ten děda ale toďto taky není špatné. | 22.01.20 - 13:45 |
| 751.199-1 | Nějak si nedokážu představit tyhle hory u našich braťov, to spíš vypadá na Bosnu ale důkaz je samozřejmě to krásné HV...pěkný flek | 21.01.20 - 17:01 |
| 113.003-8 | Na to jsem čekal...libové...mohu se zeptat, jaký je rozdíl mezi slovenskou a českou verzí ČSD? A jinak, nevím jestli je to zašlostí časem nebo ty původní bafíky měly tmavší odstín té červené? Ty se mi líbily víc, ale to taky není špatné. | 21.01.20 - 16:58 |
| 2TE116UD-074 | Takové barvité, jak kdyby to tam jelo do Číny na karneval. Upřímně by mě tato země lákala více než nějaká ohraná jugoška... | 21.01.20 - 16:51 |
| 4758.003 Cityjet | S těmi zaoblenými boky to vypadá dost fjůčr, ještě nějaký tubus kolem toho...k tomu ta krajina...pěkná podívaná | 16.01.20 - 18:44 |
| 240.108-1 + 240.010-9 | Řekl bych, že tohle chytnout je už pomalu o štěstí, a ještě k tomu ty AŽD 72, to nemá chybu | 16.01.20 - 18:42 |
| 749.107-9 | to se omlouvám, spal jsem na poli u zastávky v Černousech a za tu dobu, co jsem tam byl, projelo od i za hranice celkem dost nákladů, to je asi jediné, kvůli čemu se tam provoz drží | 14.01.20 - 21:20 |
| 749.107-9 | Kde se to tam vzalo? Asi někdo neví, proč se nejezdí z Černous dál do Německa, že? | 13.01.20 - 13:47 |