..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 46 47 48 49 50 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
812.004-0Co vůbec vedlo slováky k rekonstrukci, tuším všech svých m.v. řad 810 na vozy jiných řad? Ty 812 nejsou špatné ale řekl bych že naše modernizovaná verze 810 se stahovacími okny je lepší, tedy až na to uspořádání sedadel, kdy v půlce vozu čumím do rámu...fotka pěkná:)..ač jsem to nezažil, aj bych nás dal zase do kupy...24.03.20 - 14:24
362.081-2Ač ty některé koridorovky jsou celkem nuda, tady je zajímavé řazení i ten protisměr...pěkné24.03.20 - 14:04
T 444.1532Tak jsem se dočetl poloviční pravdu, nebo poloviční lež,jak chcete: V dobách, kdy na trati jezdily motorové vozy řad 809 a 810, byly tyto vozy v zimním období nahrazovány 742 s vozy Btax. To dá rozum, podle toho stoupání...24.03.20 - 14:01
T 444.1532tuším, že tam za běžného provozu jezdily podobné soupravy ,,novější´´epochy 742 a Bdtax...odkud se vlastně vzala ta karkulka?23.03.20 - 13:45
556.036Ještě ten měsíc...nádhera.23.03.20 - 13:41
99.731Krásné. Pro pana Farkače: nejsem si úplně jistý ale tuším, že ta pára JHMD je opět v provozu...20.03.20 - 11:28
556.036Tož to je to nejlibovější,co jsem tu viděl .Škoda jen toho nového svršku. Za pár let už i tudy povedou dráty a tím zanikne poslední dvojkolejná trať na síti SŽ bez trolejí( nepočítám krátké úseky např. Vratimov-Ostrava-Kunčice aj.,i když i těm zvoní elektrizace)20.03.20 - 11:25
99.749To je moje...balím německo-český slovník a jedu tam...08.03.20 - 19:12
750.111-7Když už jste tam byl, mohl jste k tomu hodit i ten vjezďák, ale i ten jeho stín tam nevypadá špatně.26.02.20 - 13:16
150.209-5Nevíte náhodou, kdy tam skončili hradlaři?26.02.20 - 13:14