..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 42 43 44 45 46 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
Ale 642.043 + Ale 642.05XA Wolfi, kolik to jelo km/h a kolik to vezlo cestujících, a jaký význam měly ty grafiti, a kolikrát za jízdu vlaku strojvedoucí pískal, a byla aspoň pěkná ta průvodčí, co to vezla?....jinač fotka pěkná, škoda, že něco podobného nejezdí na osobácích méně vytížených elektrizovaných tratí u nás...05.05.20 - 17:27
131.058-0 + 131.057-2Taková debilní otázka, jde u těchto lokomotiv, třeba jako u panťáků, připojit jednu hlavu k hlavě úplně jiného pořadového čísla?03.05.20 - 22:39
131.058-0 + 131.057-2Ty by si zasloužily prodloužit soupravu až k tomu nadjezdu a naplnit to nějakým pořádným kamením, to by byla libovka...ale i tak povedené a pěkné zachycení, můžeme to nazvat doubleperšingů.03.05.20 - 11:55
751.055-5 + 771.075-9Není to náhodou ten samý čmelák, co byl focen s wapkami a jedoucí akorát opačným směrem, zde nedávno publikovaný? Tak to zas tak velkou sílu lokomotiva neměla, jak jsem předpovídal...03.05.20 - 11:50
464.202Pěkné, akorát to nějak nedovedu zařadit na přesné místo, kde to tam je focené?03.05.20 - 11:47
T 448.0938Nevypadá to tam moc využívaně, každopádně fotka vypadá tak, že by s ní své oči nasytil i obyčejný člověk.02.05.20 - 17:01
362.020-0Letos, jak jsme zalezlí doma, tak jsem si řepky všiml teprve včera, taky ji máte na Slovensku tak rozšířenou? Mám takový pocit, že to u nás chválabohu upadá. Fotka pěkná, to pěkné stromořadí tomu taky dodává.30.04.20 - 10:50
460.042-5 + 460.041-7Pěkný chameleon v pěkném prostředí, za pěkného západu...to nemá chybu. Akorát, když jsem se díval na sledovačku, kolik jich tak zhruba na Slovensku funguje, tak mne zarazilo to, že za pár dní už je 041 plánovaná s, na sledovačce jedinou provozovanou červenobílou hlavou 040. Měl jsem za to, že ty hlavy se přehazují jenom při poruše atd. Oni mají oběhy zvlášť pro každou hlavu? A ještě dotaz, na Slovensku asi nemají řadu 560, že?26.04.20 - 18:25
451.059-0Nějaký obouchaný...zajímavé je, že ač tento nátěr byl v letech tohoto tisíciletí na těchto jednotkách běžný, mezi posledními třemi provozovanými jednotkami v pravidelném provozu byl tento nátěr snad akorát na jedné hlavě těch třívozáků.25.04.20 - 11:05
771.075-9Kdypak ty wapky pojedou zpátky? Počkejte do zimy, loupežníčkové, pojedou...Ta lokomotiva musí mít ale obrovskou sílu...toooo joooo...https://www.youtube.com/watch?v=JAWpEHsxp6E....u nás to u Carga potkáme snad už jenom na Ostravsku...pěkné:)24.04.20 - 15:32