..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 39 40 41 42 43 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
854.021-3Ano, tu najbrtí stodolu za tím vidět celou ani moc nemusím..29.07.20 - 20:42
T 458.1141joo, to má jiskru29.07.20 - 20:36
701.615-7 + EDK 300/5-78Už jen pro zachycení krásného místa na krásné trati mě fotografie zahřála na duši.25.07.20 - 21:28
810.635-3 + 742.013-6Když už jsme u toho sunutí, tak se sune u nás z Frenštátu p.R. do Frenštátu p.R. města, což je zastávka hned před vjezdem.09.07.20 - 22:43
T448p-035Pěkné místo i vlak. Jen jsem si vzpoměl na krásný pohled od Brantic za stara, kdyby jste stál od stavědla s foťákem namířeným na zátorský kostelík, traťovou rovinku s dřevěnými zarostlými pražci a hlavně s vjezdovou německou mechanikou, stačí tam už jen dojet s dvoucestným bicyklem a je to fotka, jak z Pánů kluků..09.07.20 - 22:29
230.029-1To je pěkné..odkudpak je zátěž?05.07.20 - 22:40
242.260-8Fotky takových souprav mě snad neomrzí, gor se ,,starým´´ v čele a sněhu taky není nikdy dost.24.06.20 - 22:59
701.615-7 + EDK 300/5-78Řekl bych, že to je hezká fotka z hezké trati, akorát mi tam solí oko ten vlak, on mi přijde, jako kdyby tam byl dokreslený, kdyby tak byla ,,dokreslená´´ i ta krajina, tak by to byl hezký obrázek na zeď.22.06.20 - 22:34
383.110-4Okřídlené kolo se vrací21.06.20 - 14:54
363.102-5Lehký šmír všeho a ten pěkný strom+vysoké napětí,za mne pěkná kompozice.21.06.20 - 14:53