| Fotka | Zpráva | Datum |
| 854.021-3 | Ano, tu najbrtí stodolu za tím vidět celou ani moc nemusím.. | 29.07.20 - 20:42 |
| T 458.1141 | joo, to má jiskru | 29.07.20 - 20:36 |
| 701.615-7 + EDK 300/5-78 | Už jen pro zachycení krásného místa na krásné trati mě fotografie zahřála na duši. | 25.07.20 - 21:28 |
| 810.635-3 + 742.013-6 | Když už jsme u toho sunutí, tak se sune u nás z Frenštátu p.R. do Frenštátu p.R. města, což je zastávka hned před vjezdem. | 09.07.20 - 22:43 |
| T448p-035 | Pěkné místo i vlak. Jen jsem si vzpoměl na krásný pohled od Brantic za stara, kdyby jste stál od stavědla s foťákem namířeným na zátorský kostelík, traťovou rovinku s dřevěnými zarostlými pražci a hlavně s vjezdovou německou mechanikou, stačí tam už jen dojet s dvoucestným bicyklem a je to fotka, jak z Pánů kluků.. | 09.07.20 - 22:29 |
| 230.029-1 | To je pěkné..odkudpak je zátěž? | 05.07.20 - 22:40 |
| 242.260-8 | Fotky takových souprav mě snad neomrzí, gor se ,,starým´´ v čele a sněhu taky není nikdy dost. | 24.06.20 - 22:59 |
| 701.615-7 + EDK 300/5-78 | Řekl bych, že to je hezká fotka z hezké trati, akorát mi tam solí oko ten vlak, on mi přijde, jako kdyby tam byl dokreslený, kdyby tak byla ,,dokreslená´´ i ta krajina, tak by to byl hezký obrázek na zeď. | 22.06.20 - 22:34 |
| 383.110-4 | Okřídlené kolo se vrací | 21.06.20 - 14:54 |
| 363.102-5 | Lehký šmír všeho a ten pěkný strom+vysoké napětí,za mne pěkná kompozice. | 21.06.20 - 14:53 |