| Fotka | Zpráva | Datum |
| 844.031-5 | Je pravda, že jsem slyšel na tento nátět spíše záporné ohlasy, ale upřímě mě se líbí a v dnešní době najbrtové je to zpestření. Jde celkem o povedenou jednoduchou kompozici barev. | 20.09.20 - 19:21 |
| T 478.1001 | Tak přesně na tuhle fotku jsem teď celý týden čuměl v kalendáři od FS..dneska jsem otočil na jedny z prvních elefantů, jedoucích u Tuklat. | 13.09.20 - 20:23 |
| SM42-329 | To vypadá jako parodie na pilštika s Bmtočkama a honeckrem a vzadu VUD bez pozitivky, ale pěkné to je... | 04.09.20 - 21:45 |
| EP07-361 | Pěkné, bylo to Sv, vlak s papalášema, nebo prostě jenom 1.tř přeznačené na 2.tř? | 30.08.20 - 23:36 |
| 460.014-4 + 460.013-6 | Pod Ostravou jezdí, nevím teda přesně kolik,poslední tornáda s oranžovými dveřmi, pod Olomoucí už jsou tuším všecky šedomodré s modrými dveřmi a čudlíkama. Ikdyž mě ty čudlíky přidou zbytečné,protože stejnak i do těch klikových dali ty posilovače. | 27.08.20 - 22:21 |
| 350.002-2 | top | 27.08.20 - 22:17 |
| SM 488.0023 + SM 488.0024 | Moony: :oo, dyť jsem ji nedávno viděl..no co se dá dělat, pláče mé archaické srdce..jinač fotka libová. | 27.08.20 - 22:16 |
| 362.001-0 | Zajímavě líbivý pohled.. | 10.08.20 - 11:42 |
| SA133-017 | Boží, podobný obrázek znám z Glucholaz, divím se že má vestu, co jsem viděl, tak tam na to dobře dlabou, výpravčí tam třeba vypravovala s takovou žebráckou výpravkou a bez čapky.. | 01.08.20 - 21:39 |
| 113.003-8 | tak to je šílená sestava, mám vyfocenou unifikovou 810 s najbrtím bafíkem, ale tohle...ale jo, takové zpestření.. | 31.07.20 - 12:59 |