..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 37 38 39 40 41 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
742.431-0Mohu mít dotaz..kam vedla ta vedlejší kolej?vypadá to, že do stejného závodu ne. A fotka za 5****01.10.20 - 15:23
452.015-1až na ten profláklý flek dobré01.10.20 - 15:21
753.301-1 + 742.372-6ooo cibuleee,výpravčí, držte si čepice...nevíte,odkud kam ta zátěž?01.10.20 - 15:15
362.078-8no jak je tak lehce ošmírovaná, tak se mi líbí víc..01.10.20 - 13:32
X’Trapolis CityduplexMožná to bude těmi vysoko položenými velkými dveřmi, že to působí tak mrňavě..a kam to bude putovat, ví někdo?28.09.20 - 18:09
810.304-6 + 810.459-8Další, jedna z posledních výhradně ropovodných tratí, nebo se to tam míchá v pravidelném řazení i s něčím jiným?24.09.20 - 21:13
743.005-1Zajímalo by mě, kde má původ tento, na 742(3) docela ještě častý nátěr. Nevíte náhodou někdo?24.09.20 - 21:11
350.004-8Tak to je pro mě kalendářovka, jak cip..22.09.20 - 20:31
754.034-7No na takových plzeňských strojvůdcích je pěkných, byť spíše historických, ale o to zajímavějších snímků hromada..20.09.20 - 19:26
714.226-8Tak to čumím..divím se, že to táhne lachtan. Ač i toho jsem viděl do nedávna na záloze ve Valašském Meziříčí (teď ho nahradila 704), tak traťovou zálohu mají na starost kocouři. Pěkný úlovek.20.09.20 - 19:24