| Fotka | Zpráva | Datum |
| 742.431-0 | Mohu mít dotaz..kam vedla ta vedlejší kolej?vypadá to, že do stejného závodu ne. A fotka za 5**** | 01.10.20 - 15:23 |
| 452.015-1 | až na ten profláklý flek dobré | 01.10.20 - 15:21 |
| 753.301-1 + 742.372-6 | ooo cibuleee,výpravčí, držte si čepice...nevíte,odkud kam ta zátěž? | 01.10.20 - 15:15 |
| 362.078-8 | no jak je tak lehce ošmírovaná, tak se mi líbí víc.. | 01.10.20 - 13:32 |
| X’Trapolis Cityduplex | Možná to bude těmi vysoko položenými velkými dveřmi, že to působí tak mrňavě..a kam to bude putovat, ví někdo? | 28.09.20 - 18:09 |
| 810.304-6 + 810.459-8 | Další, jedna z posledních výhradně ropovodných tratí, nebo se to tam míchá v pravidelném řazení i s něčím jiným? | 24.09.20 - 21:13 |
| 743.005-1 | Zajímalo by mě, kde má původ tento, na 742(3) docela ještě častý nátěr. Nevíte náhodou někdo? | 24.09.20 - 21:11 |
| 350.004-8 | Tak to je pro mě kalendářovka, jak cip.. | 22.09.20 - 20:31 |
| 754.034-7 | No na takových plzeňských strojvůdcích je pěkných, byť spíše historických, ale o to zajímavějších snímků hromada.. | 20.09.20 - 19:26 |
| 714.226-8 | Tak to čumím..divím se, že to táhne lachtan. Ač i toho jsem viděl do nedávna na záloze ve Valašském Meziříčí (teď ho nahradila 704), tak traťovou zálohu mají na starost kocouři. Pěkný úlovek. | 20.09.20 - 19:24 |