| Fotka | Zpráva | Datum |
| T 458.1190 | Lehce to působí, že mu ta mašina stojí na zahradě..ale náladovka pěkná.. | 27.11.20 - 18:25 |
| 754.049-5 | No to složení vypadá, že pozbírali po depu všecko, co bylo k mání. Normálně snad béčko s Bdtn těžko najdem.. | 27.11.20 - 18:20 |
| 242.226-9 | Lev a JB: ano, mezi Cerekví a Hradcem je to asi nejvíce znát. Pak i ty obraty v Brodě nejsou taky úplně domyšlené, ale co už. O Kostelci nvm ale škoda mluvit. Sice nejsem místní, takže nebudu do toho moc kecat, ale proškrtat osobní a spomalit už tak pomalé rychlíky stavěním v Dolní Cerekvi a Batelově..bravo. | 21.11.20 - 17:03 |
| 242.226-9 | Už tak chudé rychlíky jsou ještě chudší. Celá ta trať šla, co se týče spojení nějak do kytek. Samozřejmě můj postesk se nevztahuje k tomuto vynucenému řazení. Ale fotka fajnová. | 20.11.20 - 12:07 |
| Stadler Flirt - Norske Tog | A jo, taky jsem si, než jsem přečetl komenář myslel, že to je Leo. | 20.11.20 - 12:03 |
| 705.913-2 | Vytáhli z kopřiv ten druhý provozní vůz? Pěkná fotka pěkné soupravy na pěkné trati. Akorát by mohli spravit du druhou loko, co mají v Osoblaze, ať nemusí co chvilu při poruše 913 jezdit autobusy. | 20.11.20 - 11:59 |
| 180.016-8 | A DB tedy nemá už žádné?..zděsil jsem se, když jsem četl v nějakém celkem starém železničním magazínu,že je i šrotují..tenhle nátěr se mi moc líbí..a fotka taky nádherná.. | 13.11.20 - 19:36 |
| 362.126-5 | ...a bez ledek. Nádherný úlovek. | 09.11.20 - 20:23 |
| 163.095-3 | Pár posledních, většinou už dost odrbaných ještě jezdí, hádám, že zmiňované lichoběžníky jsou pod Olomoucí max 3, jinač tam je náplava odněkud z Ústeckého kraje s novým najbrtem, a posledního půlroku se rozmohlo též nejbrtění zbývajících olomouckých zelenáčů, snad nechají aspoň nějaký do retra. Jinač v tomto úseku je dnes jen pár ranních a jeden tento odpolední Os vedený v tomto řazení, ostatní je v režiji čtyřvozových pantografů. Podle mého názoru by obsazenost bez problému pokryla sólo 810, která tam i chvíli při rekonstrukci kolejí v Hranicích zaskakovala. | 09.11.20 - 20:20 |
| 754.079-2 | To bylo ještě tehdy pravidelné řazení oproti dnešní chudobě? | 04.11.20 - 21:54 |