..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 33 34 35 36 37 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
350.002-2Zdar jak sviňa, hoši, tady stréc, co jeho fotky stojá za velké špatné a tak se ani nesnaží tu něco dávat: Já bych to šel fotit do Dluhonic. Jo, trochu mimo téma, ale tam je zase mrtě kolejí, takže žádné sloupy by se mazat nemusely a to hlavní je, že by tam do té epochy zapadala i ta souprava..16.01.21 - 21:58
362.001-0Za mě jedna nula pro pana Navrátila..16.01.21 - 21:16
754.051-1Pěkné tabulky má, takové ještě pod Bohumínem neměla..13.01.21 - 10:06
EP09 - 021Nevíte někdo, jak to je se zajížďkama těchto lokomotiv do Prahy? Jedná se o pravidelné oběhy? Vím, že se občas objevila na Hukvaldech z Bohumína do Olomouce a zpět ale v Praze jsem je hodně dlouho neviděl.09.01.21 - 18:03
471.xxxJeště bych si počkal na pruh světla monitoru od Berounské ESY, který letí z okna hradla, protože hradlaře už s.re jeho nekompatibilita s hradlovým přístrojem..04.01.21 - 22:35
M 131.1513Nádhera...čtvrtá třída?04.01.21 - 22:26
810.371-5Toďten flek se nějak oblíbil..teď bych možná spíš chytal ty poslední červené, co tu jezdí..Doporučuji počkat na 173, ta je pěkná.. Už tam máme min. třetí 811, tak bych moc neváhal. Ale fotka pěkná..02.01.21 - 16:37
Rojnice... Ukázková ;-)To jsme tak jeli jednou zdokumentovat poslední týden provozu řady 810 na této trati, konkrétně jela 810.097. Nějak jsme nestíhali, předjela nás zrovna na přejezdu na snímku, avšak sotva projela, kolega na to dupnul, sjeli jsme z kopečka, vyběhli jsme na louku nad spodním sousedním přejezdem, pak jsme tam tak půlminutky stáli, no pak se teda milostivá dokodrcala, tedy chtěl jsem říct, že oproti silnici dráha to tam šíleně objíždí..31.12.20 - 18:59
380.004Ten polep už asi není, že?..Mohli bycjom si rýpnout, že to je státní znak a ten na té lokomotivě musí zůstat až do konce republiky..fotka pěkná, ta tráva v popředí vypadá, jak z Narnie..28.12.20 - 19:47
350.002Nebo bafíky:))...libová souprava na libové trati na libovém fleku..akorát tam se teda moc nenadřela, max na ty neustálé rozjezdy při křižování..25.12.20 - 0:08