| Fotka | Zpráva | Datum |
| 810.528-0 | Zajímavý bafík, kromě teda pěkné a zajímavé fotky..těchto úprav bafíků si myslím, moc není, to je ta první verze, kdy se to snad jenom natřelo do najbrtu a to bylo celé, ty novější staronajbrty už mají nové sedadla i stahovací okna, novonajbrtové, asi nevyšel rozpočet, mají sice nové sedačky, ale okna původní vyklápěcí, u nás v Moravskoslezském kraji se opět naštěstí vrátili, když opravovali vozy k 811, k oknům stahovacím. Zeptal bych se nějakého místního, jezdí na Moldavu pravidelně i třeba řazení 810+B(d)tax, že by to muselo v Dubí objíždět? | 25.01.21 - 11:13 |
| 471.044-8 | Tyjo, elf tu nebyl pěkně dlouho..a ještě na takovém pěkném snímku.. | 24.01.21 - 20:15 |
| 754.059-4 | No rychle to šlo dolů..tak snad ještě letos bude nějaká podobná zimní nálada..fotka nádherná.. | 22.01.21 - 21:02 |
| Připraven k odjezdu! | jenom bych mu vyretušoval ty beďary:).. | 19.01.21 - 18:07 |
| 730.622, 163.065 | Skvělá momentka..ta ponorka tam stále na výluce, se vsadím..jestli to jelo jen tak vedle sebe, tak to klobouk dolů.. | 18.01.21 - 17:10 |
| 362.001-0 | Jiří Navrátil: No místní jsem tak trochu na střední čtyřletce v NMnM byl, to by tady mohl kolega Baldas něco hodit, ten študoval se mnou a má daleko lepší vybavení a zkušenosti, jak já...a taky auto narozdíl ode mě..tedy fotím, ale nic by mi tady neprošlo a nějaké větší úpravy fotek jsou pro mne španělská vesnice.. | 17.01.21 - 20:16 |
| 350.002-2 | Tomáš Krajcar: Jááj, no jo,pardon, ono to jelo přes Prostějov, ale tam určitě jsou taky pěkné neopoužívané fleky..nenabídne někdo? | 17.01.21 - 20:09 |
| 362.113-3 | Ty Kyjice byla taková pěkná obícka..https://www.youtube.com/watch?v=auLzCXVfAwY | 16.01.21 - 22:20 |
| 751.055-5 + 751.082-9 | někdo bere na fleky šavli, někdo buldozer.. | 16.01.21 - 22:07 |
| 362.001-0 | Upřímně moc pěkná fotka na neokoukaném místě..jinač to je Říkonín, díra a pak samé laminy za Brodem, přitom tady od Ostrova po Říkonín jsou ty úseky taky nádherné..A co se vůbec tak najednou vyrojila retrovka?..má jít na dílny? | 16.01.21 - 22:04 |