..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 32 33 34 35 36 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
810.528-0Zajímavý bafík, kromě teda pěkné a zajímavé fotky..těchto úprav bafíků si myslím, moc není, to je ta první verze, kdy se to snad jenom natřelo do najbrtu a to bylo celé, ty novější staronajbrty už mají nové sedadla i stahovací okna, novonajbrtové, asi nevyšel rozpočet, mají sice nové sedačky, ale okna původní vyklápěcí, u nás v Moravskoslezském kraji se opět naštěstí vrátili, když opravovali vozy k 811, k oknům stahovacím. Zeptal bych se nějakého místního, jezdí na Moldavu pravidelně i třeba řazení 810+B(d)tax, že by to muselo v Dubí objíždět?25.01.21 - 11:13
471.044-8Tyjo, elf tu nebyl pěkně dlouho..a ještě na takovém pěkném snímku..24.01.21 - 20:15
754.059-4No rychle to šlo dolů..tak snad ještě letos bude nějaká podobná zimní nálada..fotka nádherná..22.01.21 - 21:02
Připraven k odjezdu!jenom bych mu vyretušoval ty beďary:)..19.01.21 - 18:07
730.622, 163.065Skvělá momentka..ta ponorka tam stále na výluce, se vsadím..jestli to jelo jen tak vedle sebe, tak to klobouk dolů..18.01.21 - 17:10
362.001-0Jiří Navrátil: No místní jsem tak trochu na střední čtyřletce v NMnM byl, to by tady mohl kolega Baldas něco hodit, ten študoval se mnou a má daleko lepší vybavení a zkušenosti, jak já...a taky auto narozdíl ode mě..tedy fotím, ale nic by mi tady neprošlo a nějaké větší úpravy fotek jsou pro mne španělská vesnice..17.01.21 - 20:16
350.002-2Tomáš Krajcar: Jááj, no jo,pardon, ono to jelo přes Prostějov, ale tam určitě jsou taky pěkné neopoužívané fleky..nenabídne někdo?17.01.21 - 20:09
362.113-3Ty Kyjice byla taková pěkná obícka..https://www.youtube.com/watch?v=auLzCXVfAwY16.01.21 - 22:20
751.055-5 + 751.082-9někdo bere na fleky šavli, někdo buldozer..16.01.21 - 22:07
362.001-0Upřímně moc pěkná fotka na neokoukaném místě..jinač to je Říkonín, díra a pak samé laminy za Brodem, přitom tady od Ostrova po Říkonín jsou ty úseky taky nádherné..A co se vůbec tak najednou vyrojila retrovka?..má jít na dílny?16.01.21 - 22:04