| Fotka | Zpráva | Datum |
| 362.078-8 | jo, teď už sem tu basu dal.. | 01.03.21 - 19:43 |
| 183.030-6 | Taky nějaký pronájem? | 26.02.21 - 21:51 |
| 362.078-8 | Andrew33: taky se mi ta barva nějak nezdá..oproti tomu všemu kolem je ta mašina nějak moc vyřvaná, včetně té žluté, ale možná taky se mi to jenom zdá a mašina je takhle vyšperkovaná i ve skutečnosti.. | 26.02.21 - 21:39 |
| 131.079 + 131.080 | Trochu nechápu ten polep, když teď tuším 10% lidí propouštěli.. | 26.02.21 - 21:35 |
| 742.141-5 + 742.429-4 | Já teda jsem asi barvoslepý, ale mě(opět se hlásí laik) nějak do očí bijící fialová obloha nepřijde, a flek mi přijde zajímavý, pro mě je na fotce všechno, co by podle mého měla fotka za 5 mít.. | 26.02.21 - 21:33 |
| 757.011-2 | Za toto klobouk dolů, možná bych ještě do té pneumatiky naarnžoval nějaké to nádražní kvítí, jak to za starých pěkných časů bývalo:) | 26.02.21 - 21:26 |
| 770.529-6 | no táhnou ještě tu žehličku, jestli tam teda není stahovačka:).. | 23.02.21 - 19:21 |
| 193.587-3 | Víte něko něco více k nátěru?..takový výrazný.. | 23.02.21 - 19:16 |
| 180.016-8 | Hnijou v Hulíně.. | 23.02.21 - 19:12 |
| 131.084-6 + 131.083-8 | Pardon, pro běžné oko, co se na tom změnilo? | 19.02.21 - 18:26 |