| Fotka | Zpráva | Datum |
| BR232.010 | To si tam ještě telegrafují:)? | 16.03.21 - 23:17 |
| 193.699-6 | Možná je to kachna, ale slyšel jsem, že bastardi mají jít na ještě více systémů, tj. na naši střídavinu..k pěkné fotce: nevíte, zda to stavědlo taky patří těm ,,JerádžejehodnědalekojinakbychhotrefilnějakoucihlouupadávajícízVyšehradskéhonádraží´´, nebo SŽ? Byla by to pěkná kulisa, kdyby se opravila, jako např. na Negreláku..To takhle opravit a nabízet to turistům k ubytování, to by byl balík.. | 16.03.21 - 23:15 |
| 362.078-8 | Andrew33: Ajo,tak ne no..a co takhle selfítyč:)).. | 16.03.21 - 23:07 |
| 362.078-8 | Mě se to taky líbí, jenom bych si rýpl:kdyby se autor posunul pár metrů k Želénkám, aby brána v popředí byla někde ve vozech, tudíž by na mašině nebyl ten stín sloupu, nebylo by to dokonalejší? | 16.03.21 - 12:48 |
| 362.172-9 | Tomáš Krajcar: jistě, že ne, jsem to psal v rozhořčení a rozplýváním se ve vzpomínkách, tak se omlouvám za nepřesný výrok.. | 13.03.21 - 18:45 |
| 362.172-9 | Zaplakalo srdce mé, když trhali z tebe, poslední neposkvrněné, háv nebeský..mohli ju nechat v ,,retru´´,ale co už..však vzpomínky ze středoškolských let, kdy mi byla častou společnicí na cestě na intr, mi ani studio najbrt nesebere..a´t se de vycpat..jinač moc krásná fotka.. | 12.03.21 - 22:37 |
| Pt47-65 | Moc pěkné.je pravda, že ten bagr tam působí trochu moderně, ale jinak co se obsahu týče, aj bych si to na zeď pověsil..i ty vozy, jak jsou očouzené, působí, jak z první poloviny 20.stol.. | 12.03.21 - 22:29 |
| 383.010-6 | Hned mě trklo, že ten flek mám zafixovaný a to si moc fleků daleko od domoviny nepamatuji..Trabant navždy.. | 08.03.21 - 23:08 |
| 121.065-7 | Hlasujme, zda se tam keř za desátým vozem hodí. Hlasuji pro. | 02.03.21 - 19:17 |
| 742.057-3 | Na mne třeba udělá větší dojem tento typ neúplně zasněžené pošmourné krajiny, než nějaké pokosené letní zelené louky..takže mě se fotka líbí, taková poetická a navíc za pár let neopakovatelná.. | 01.03.21 - 19:50 |