..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 29 30 31 32 33 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
BR232.010To si tam ještě telegrafují:)?16.03.21 - 23:17
193.699-6Možná je to kachna, ale slyšel jsem, že bastardi mají jít na ještě více systémů, tj. na naši střídavinu..k pěkné fotce: nevíte, zda to stavědlo taky patří těm ,,JerádžejehodnědalekojinakbychhotrefilnějakoucihlouupadávajícízVyšehradskéhonádraží´´, nebo SŽ? Byla by to pěkná kulisa, kdyby se opravila, jako např. na Negreláku..To takhle opravit a nabízet to turistům k ubytování, to by byl balík..16.03.21 - 23:15
362.078-8Andrew33: Ajo,tak ne no..a co takhle selfítyč:))..16.03.21 - 23:07
362.078-8Mě se to taky líbí, jenom bych si rýpl:kdyby se autor posunul pár metrů k Želénkám, aby brána v popředí byla někde ve vozech, tudíž by na mašině nebyl ten stín sloupu, nebylo by to dokonalejší?16.03.21 - 12:48
362.172-9Tomáš Krajcar: jistě, že ne, jsem to psal v rozhořčení a rozplýváním se ve vzpomínkách, tak se omlouvám za nepřesný výrok..13.03.21 - 18:45
362.172-9Zaplakalo srdce mé, když trhali z tebe, poslední neposkvrněné, háv nebeský..mohli ju nechat v ,,retru´´,ale co už..však vzpomínky ze středoškolských let, kdy mi byla častou společnicí na cestě na intr, mi ani studio najbrt nesebere..a´t se de vycpat..jinač moc krásná fotka..12.03.21 - 22:37
Pt47-65Moc pěkné.je pravda, že ten bagr tam působí trochu moderně, ale jinak co se obsahu týče, aj bych si to na zeď pověsil..i ty vozy, jak jsou očouzené, působí, jak z první poloviny 20.stol..12.03.21 - 22:29
383.010-6Hned mě trklo, že ten flek mám zafixovaný a to si moc fleků daleko od domoviny nepamatuji..Trabant navždy..08.03.21 - 23:08
121.065-7Hlasujme, zda se tam keř za desátým vozem hodí. Hlasuji pro.02.03.21 - 19:17
742.057-3Na mne třeba udělá větší dojem tento typ neúplně zasněžené pošmourné krajiny, než nějaké pokosené letní zelené louky..takže mě se fotka líbí, taková poetická a navíc za pár let neopakovatelná..01.03.21 - 19:50