..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Chary":

  1 ... 289 290 291 292 293 ... 567      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
471.024-0Honzo, schválně, co by se asi stalo, kdyby na vůz z jednotky 471 najelo normální vozidlo s nárazníky, hákem a šroubovkou? Konkrétně, co by to udělalo se spřáhlem právě na tom ešusu.

EDIT: dyk ti to jeffer píše... 8-/
08.01.11 - 19:02
M 262.0209Miloši, můj archiv je relativně bezedný. Bohužel, peckovost zřejmě nedovedu dost dobře posoudit, viz moje předchozí zveřejněná fotka, u níž jsem čekal tendenční diskusi, a NIC :D

Horatio: cožeto?

Rambo: zreviduj své znalosti ;-)

Ostatní: děkuji za neskutečně pozitivní kritiku, tohle jsem nečekal, jsem rád, že se líbí :-)
08.01.11 - 0:41
753.187-4Co se týče boudy, tak ta je laminátová zhruba od doby, co ji vyrobili ;)07.01.11 - 16:50
743.007-7pepas87> pluh pro jistotu 10 cm nad hlavou koleje
Jaká je stanovená norma pro výšku pluhu nad temenem u ozubnicové trati?
04.01.11 - 15:52
99.787Rambo, mají traktor a motorák

http://www.zelpage.cz/fotogalerie/zahranicni/db/db256.html
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/zahranicni/db/db161.html
04.01.11 - 6:26
99.731Honzo J., aniž bych chtěl nějak komentovat výkony topiče ve správě galerie, můžu se tě zeptat na jeden posudek? Když této fotce v protisvětle dáváš 0, a kdyby to šlo, tak půjdu s hodnocenim do mínusu!!, kolik bys dal třeba této fotce, náhodně jsem vybral jednu z bezedného archivu. Zvláště v kontextu s dnešním tématem šotošturcu, neboli "zbytečných srostlic" ;-)

http://www.chary.wu.cz/honzaJ/830164.jpg
02.01.11 - 21:03
1116.109-8Přišel čas vysvětlení. Jak zde již někteří uvedli, hlavní problém je strom. Krásně z něj vyjíždí vlak. Opravdu nádhera. Říká se tomu srostlice a dá se tomu zabránit, třeba jedním dvěma kroky. Ostatně důkaz takové krásně eliminované srostlice nám tu linkoval sám m-art.

Jen doplním, že osobně rozděluji srostlice na tři skupiny:

1) zbytečné - to je tato ukázka. Krok dva stranou a je po problému. Další krásný příklad zbytečné srostlice je čelo vlaku najeté do sloupu. Tam prostě stačí to vyfotit dřív.

2) nevyhnutelné - hlavně u čelovek pod dráty, na nádražích pod lampami atp. Zkrátka, všude tam, kde je množství pravidelných rostoucích objektů v takové hustotě, že focený objekt nelze uspokojivě vměstnat např. mezi dva sloupy.

3) něco za něco - viz poslední šotošturc s kapesní bobinkou. Někomu tam vadil sloup ve sběrači. Ale kdyby nechal mašinu vyjet z této kolize, má daleko okatější srostlici čela a sloupu mostu. Takže ta druhá kolize je vlastně menší zlo.

Onen poznatek o srostlicích není žádný výmysl nás tady, v každém lepším pojednání o kompozici se uvádí minimálně obligátní příklad s dovolenou v karibiku a jedinou palmou ve scéně, vyrůstající Mařce z hlavy. Až budete něco fotit, dejte si pozor, aby vám něco zbytečně nekazilo fotku tím, že se to bude (nepřirozeně a zbytečně!) dotýkat jiných předmětů na fotce ;-)
02.01.11 - 20:10
1116.109-8Ale jo, tři lidi kolem toho chodí, prakticky to uhodli...02.01.11 - 14:38
749.264-8Ajajaj, Tondo, krásná teorie, děravá jak ementál.

Zaprvé, v pátek nebylo žádné info o tom, co jelo na 200. To k tomu tvému vždy!

Zadruhé, v sobotu večer se objevilo info, co jelo v pátek, a sice 9006, 9107, 9181, 9182 a 9253. Jenomže v neděli se objevilo info, že na pacifiku v sobotu jely 9011 a 9260, čili ani jedna z těch pátečních švejků. To k tomu tvému Nicméně to lze z oběhu dopočítat,protože to co jede v PA na 200, jede pak na 210ku,resp. na Tnv. Takže ti stačí info,že v PA na 200 jelo to a to,a pak už máš představu co by mělo jet v SO.

Já vím, myslíš to dobře, a já vím, že se to info na K objevuje. Ale se zpožděním a naprosto nededuktivně, proto na něj tazatele neodkazuji, nechci mlžit jako ty a podsouvat polovičaté a zkreslující informace, jako ty.

Já bych se cítil blbě, kdybych někomu podsouval mlhu, že "tam to info je vždy a dá se z něj vybádat blízká budoucnost", když ani jedno z těch tvrzení není pravda. Ty ne?
02.01.11 - 13:31
749.264-8Dívám se do sekce barun a nic, do sekce pacifiku na pátek, a nic a teprve v neděli se dozvím, že v sobotu jezdily 9011 a 9260

http://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2003203
http://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2001394
>>

http://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2005851

Takže to tvé tvrzení nasazení 749 tam píše denně! v kontextu předchozího tvrzení Doporučuji Krp a sekce "bartoty" a nebo tratě 200 a 210 považuji za lživé, protože o tom, co pojede v sobotu na pacifiku jsem se v pátek v těchto vláknech nedozvěděl nic.
02.01.11 - 10:32