..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 28 29 30 31 32 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
LampyATB..a teď není kvůli čemu?..nebo jenom náhoda?23.03.21 - 21:10
Smutný konecTo vypadá dost apokalypticky, ještě místo autogenu to přijde rozsoudit zanedlouho možná blesk...23.03.21 - 21:08
751.004jn, ten jehličnan má takovou tropickou barvu..není to náhodou trochu přibarvené?22.03.21 - 21:04
Ol49-69Nádhera, nejedná se náhodou o stejný vlak, co tu byl nedávno s tou krakorcovou mechanickou předvěstí?..jak se tak na tu polskou dráhu dívám, tak mě to čím dál více zžírá, jít tam někde dělat..22.03.21 - 21:03
749.121-0..k dokonalosti tam cybí jenom ty patráky..pěkná fotka na neodívaném místě..22.03.21 - 20:54
749.247-3Ale ten poslední balm se jim povedl, takovou višeň aby člov+k dneska pohledal..20.03.21 - 19:42
362.039-0Tomáš Krajcar: Vsadil bych, že je to Valašák, akorát oddíl pro vždyžravce je nacpán s jedničkou v prvním voze, což snad na některých valašácích jezdí i pravidelně, nvm přesně..a šachovka mi bude taky chybět..teď už moc Es bez ledek celkově není, aspoň teda pod Brnem, co si pamatuju z najbrtů, tak 158 a tuším 113, nebo nějak tak..20.03.21 - 15:34
740.832-1 + 162.120-0Já jsem takový škudlivý, nevíte někdo, prosím vás, o nějakém jednodušším začátečnickém programu zdarma, nebo alespoň za levno?..Jinač fotka moc pěkná..to Sv jezdívá odkud?20.03.21 - 15:24
660.109-0S dovolením, abych věděl, co je to ostření, šoupl by mi tu autor, prosím, odkaz na původní verzi? Případně děkuji..20.03.21 - 15:17
242.239-2Jiří Navrátil:..Strašně, v korunách stromů to vypadá jako nějaká orlí hnízda..16.03.21 - 23:26