| Fotka | Zpráva | Datum |
| Lampy | ATB..a teď není kvůli čemu?..nebo jenom náhoda? | 23.03.21 - 21:10 |
| Smutný konec | To vypadá dost apokalypticky, ještě místo autogenu to přijde rozsoudit zanedlouho možná blesk... | 23.03.21 - 21:08 |
| 751.004 | jn, ten jehličnan má takovou tropickou barvu..není to náhodou trochu přibarvené? | 22.03.21 - 21:04 |
| Ol49-69 | Nádhera, nejedná se náhodou o stejný vlak, co tu byl nedávno s tou krakorcovou mechanickou předvěstí?..jak se tak na tu polskou dráhu dívám, tak mě to čím dál více zžírá, jít tam někde dělat.. | 22.03.21 - 21:03 |
| 749.121-0 | ..k dokonalosti tam cybí jenom ty patráky..pěkná fotka na neodívaném místě.. | 22.03.21 - 20:54 |
| 749.247-3 | Ale ten poslední balm se jim povedl, takovou višeň aby člov+k dneska pohledal.. | 20.03.21 - 19:42 |
| 362.039-0 | Tomáš Krajcar: Vsadil bych, že je to Valašák, akorát oddíl pro vždyžravce je nacpán s jedničkou v prvním voze, což snad na některých valašácích jezdí i pravidelně, nvm přesně..a šachovka mi bude taky chybět..teď už moc Es bez ledek celkově není, aspoň teda pod Brnem, co si pamatuju z najbrtů, tak 158 a tuším 113, nebo nějak tak.. | 20.03.21 - 15:34 |
| 740.832-1 + 162.120-0 | Já jsem takový škudlivý, nevíte někdo, prosím vás, o nějakém jednodušším začátečnickém programu zdarma, nebo alespoň za levno?..Jinač fotka moc pěkná..to Sv jezdívá odkud? | 20.03.21 - 15:24 |
| 660.109-0 | S dovolením, abych věděl, co je to ostření, šoupl by mi tu autor, prosím, odkaz na původní verzi? Případně děkuji.. | 20.03.21 - 15:17 |
| 242.239-2 | Jiří Navrátil:..Strašně, v korunách stromů to vypadá jako nějaká orlí hnízda.. | 16.03.21 - 23:26 |