..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Chary":

  1 ... 287 288 289 290 291 ... 567      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
797.815-8 + 797.8Zkušební trať depa Kačerov je vedena v tělese vlečky na SŽDC, a právě z důvodu rozdílných průjezdných průřezů je provedena tímto způsobem

http://www.metroweb.cz/metro/zkusebky/kac/reko-kacerov14.jpg
14.01.11 - 12:02
742.059-9Lego je 704, teda malý lego. Velký lego je 708 ;-)14.01.11 - 10:22
797.815-8 + 797.8Keltmane a další, zkuste se zamyslet, čím je metro specifické a co by mohl být problém ;-)14.01.11 - 10:20
451.061-6Já myslím, že normální člověk dá přednost především vlaku, který bude komfortní a pojede na čas a jestli byl vyroben u nás nebo v zahraničí je mu ale totálně šumák ;-)

Pro příklad, nedávno jsem jel po Praze nízkopodlažním autobusem od Mercedesu a to je k neuvěření, nikdo z cestujících se nepohoršoval, že to má na čumáku trojcípou hvězdu a ne delfína v kruhu ;-)
13.01.11 - 17:34
742.059-9admin>
M 474 003 Moje fotky se ze zásady zamítají, takže nemám co kecat do obsahu fotky
Mám to brát jako provokaci, blábol nesouvisející s obsahem fotky a celý komentář smazat, nebo se pro příště naučíš psát pořádně?
13.01.11 - 13:00
742.059-9xAnri05 a další informovaní: u vlaků osobní dopravy smí být nezavěšený postrk?13.01.11 - 12:56
742.059-9Když řeknu buchar, bude to lepší? U nás to byl vždy malý čmelák, slovíčko buchar jsem slyšel poprvé až někdy před čtyrmi lety (?)

Tady je celkem pěkný soubor přezdívek, i když zrovna 110/111 byla u nás mandarinka, a to tam nemaj. Kocour byl u nás vždy T 211/T 212.

http://loko.webzdarma.cz/prezdivky.htm
13.01.11 - 12:54
742.059-9Tak, máme tu fotku z napěťovky a máme dvě možnosti. Buď jede vlak směrem kde je ten malej čmelák, takže tu soupravu táhne. Ten se ve stanici odvěsí a vlak dál pojede stejným směrem vlastní silou v závislé trakci, čili to ten peršing bude sunout... anebo?13.01.11 - 12:42
810.184-2Válení po zemi, vytýkat Beanovi, že edituje přesmoc, nedělá fotky věrné ale omalovánky, to je asi jako vytýkat topičovi, že je moc mírnej a pouští kdejakou hnusku.13.01.11 - 11:13
477.013btv, nápadů, jak by měli publikovat správci galerie, tedy ti, co se podílejí na procesu vybírání, tu už padlo několik, některé pošetilé, jiné jen z nepochopení. K tomu tvému,

dovedu si představit, že by se autoři zamítaných fotek rozčilovali, co si jim to troufá nějaký nepublikující Chary zamítat jejich skvosty, když sám nemá žádné fotky, kdoví jestli fotí a když, tak určitě hnusně, zeditovat to neumí a jen mele pantem. A jakmile by se profláklo, že Olí Z Nusinudle je Charyho publikační pseudonym, jsme na samém začátku.

Takže já rád budu publikovat pod svou přezdívkou, pod tou samou zamítat a schvalovat, a jestli s tím má někdo problém, je to především jeho problém ;-)

co se týče Křovího pojetí "není schopen přijmout u svých fotografií nějaký jiný názor", stále ještě by měl ten jiný názor korelovat se skutečnosí. Píše-li kupříkladu někdo o šumu a ten ne a ne na fotce najít, pak nevím, jestli by kvůli tomu měl autor přestat publikovat %-)
12.01.11 - 11:25