..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 27 28 29 30 31 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
451.045Moc pěkná kompozice..šedá ladí se štěrkem, modrá s oblohou..takové obyčejné, ale přitom bych to pověsil třeba někam do čekárny u zubaře..takové uklidňující to je..26.04.21 - 21:17
T 466.0502 + M 152.0477Pěkná práce..kdy to vyjelo po opravě, nevíte?..Není ta modrá moc modrá?..Nebo to už tak vyjíždělo z ČKD?26.04.21 - 21:12
751.335-1:OOOO..tak to se povedlo, jsem ju ještě nedávno viděl starou v Přerově..nevíte nějaké bližší informace o opravě a budoucnosti?..Slyšel jsem, že na ni půjdou náhradní díly z té čtyřoké červenobílé, co stála v Kazetu vedle ní..je to pravda, nebo se bude taky opravovat?23.04.21 - 12:43
751.335-1Už sem myslel, že ju vskřísili a ono to je jedenáct roků staré..vsadím se, že kdyby neměla ten nátěr, tak už je sešrotovaná..21.04.21 - 22:50
362.171-1Ta 171 je ještě v původním?..a pořád tom odrbaném?20.04.21 - 22:16
113.001-2No z těch Bechyňkých fotek v poslední době pro mne nejzajímavější a asi i nejhezčí..20.04.21 - 22:14
750.711-4Ano, moc pěkná scenérie..je zvláštní, že ač jsou zmíněné Hostýnské vrchy vyholené, a to i kolem Loukova, v Loukově se vůbec nenakládá, ač je tam dokonce pila a několik kolejí, zato (aktuálně nevím) vedle v Rajnochovicích to tam padá, jak sirky do krabičky..16.04.21 - 15:48
754.004, 750.300moc pěkná momentka..neplánuje se náhodou tento retronátěr na nějaké nulce?12.04.21 - 19:21
140.079-5Pěkné..viděl jsem to stát na kolejích nějaké vlečky ve Studénce, myslím tedy ty motoráky ještě ve starém. Nevíte někdo, zda tam probíhá ta rekonstrukce? Mám za to, že ve vagónce funguje už jenom kovárna a na ta vlečka nevypadala, že by patřila nějaké renovovací firmě.30.03.21 - 13:44
751.115-7Tak to je snad podle mého aktuálně nejhezčí berta..společně s východočeskými teda..28.03.21 - 20:30