Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| 741.704-1 + 720.567-7 | Zippichu, čekal jsem původně na peršinga na osobáku nebo rychlíku, který by svým žlutým pruhem rovněž ladil, ale že mi tam vjede tohle, no to by mě ani ve snu :-) dane janíku, ano, hektor, takzvaně malý (T 435 alias 720, velký je T 458 neboli 721) | 27.04.11 - 22:37 |
| M 262.1117 + M 262.056 | Vážení, jsem rád, že se fotka líbí a že rozproudila takovou diskusi. Přesně proto tu ty komentáře máme. | 27.04.11 - 22:35 |
| 742.202-5 | Sice nevím, jak to s tím souvisí, ale v galerii má nejvíc fotek ten, kdo nejvíc fotky nahrává. Taková zvláštní logika. Nějak jsem nepřišel na to, jak to přesně funguje, ale třeba člověk, kterej dá jednu fotku za měsíc, jich stovky mít nebude, ani kdyby se roztrhal... Zato člověk, kterej v průměru naleje tak jednu týdně, má za pět let v průměru tak 250 fotek. To jsem tak nějak za ty roky vypozoroval ;-) A uplně nejvíc fotek má Louis Armstrong, který, a to si tu můžeme přiznat zcela otevřeně, to nemá se správci vůbec ale vůbec lehké, a tak masivního počtu dosahuje prostě tím, že na ty vrata buší ve dne v noci a i když mu projde třetina, z patnácti set je to furt dobrý pětikilo ;-) | 26.04.11 - 20:08 |
| 742.202-5 | Ondro_h: Já si fotím pro radost ne pro to aby mě tu hned někdo zkritizoval. Správná filozofie. Je tu mezi námi třeba člověk, který z principu kritizuje vše. Anebo zase jeden, kterému se líbí vše, to hodně pěkné pochválí a to slabší přejde mlčením. Dva extrémy. Ale oba extrémy jsou ve svém názoru tak nějak konzistentní, a ne že by říkali "nefotím pro to, aby mě někdo kritizoval" a šup hned v druhém okně kritizujou. Budu-li vycházet z toho, že i ostatní fotí pro radost, tak pokud dobře vidím, tobě minimálně na patnácti fotkách nevadilo jít prosti své vlastní filozofii a kritizovat, nebo přinejmenším "se ti tam něco nelíbilo". To zavání rozdvojením osobnosti ;-) | 26.04.11 - 19:52 |
| 742.202-5 | Mirdo23, hezká říkanka. Dovolíš menší odbočku? Kritizuje se všude a všechno. Některá kritika je spíš plácáním z hladu, někde je to míněno v dobrém, má to hlavu a patu a při troše snahy by si z toho kritizovaný mohl hodně odnést. Mě osobně nevadí i sebeostřejší kritika, pokud vím, že je od člověka, který ví, o čem mluví. Vím moc dobře, že moje bifteky kolikrát nestojej za moc a na svíčkovou si ani netroufnu. A to, že to dneska stojí za prd a mám to připálený si rád poslechnu od člověka, kterej umí z flákoty vykouzlit baštu, na kterou se vzpomíná. Ale nějak ne a ne přijít na chuť kritice od člověka, kterej zatím spálil dvoje vajíčka a i chleba se sádlem namazal křivě... takové to hospodské "Já bych vám ukázal, kdybych to uměl!" víš kam tím mířím? | 26.04.11 - 19:48 |
| 750.702-3 | Pokud se podívám do mapy, najdu úsek Čenkov - Bratkovice, tak Plešivec to asi fakt nebude a to opravdu nejsem místní. Z mapy vyčtu Hořice, Holý Vrch, Písek, Baba, ale fakt nevim kde to tam je focený, čili opravdu jen čtu mapu. | 26.04.11 - 16:15 |
| 750.702-3 | OT Nojo, jenomže ty taky objíždíš furt ty samý fleky dokola, dokud na nich nemáš vše, co se tam vyfotit dá, čili nejen řady, ale i čísla a snad i fíry podle ksichtu :D Pokud tedy jde o to, že není téměř nikdo kdo by o tomto místě nevěděl, potom ale prakticky každé místo je klasickým, ne? Tratě nejsou nafukovací... /OT | 26.04.11 - 15:48 |
| 750.702-3 | Pavle Martochu, to klasické místo, jak se to definuje? Myslím to naprosto vážně, nehledal jsem v celém světě, ale tady na ŽP to je teprv druhý pohled, na lokomotivy nic a na RG pustoprázdno. Trainweb dělá že nedělá a na jiných galeriích se mi nepovedlo hledat podle úseku. Nuže? Dvě zveřejěné fotky dělají klasické místo? | 26.04.11 - 15:15 |
| 742.202-5 | OT Laďušo, jedna věc je, když neumim vařit a řeknu, že mi to nechutná, a druhá věc je, že chodím po restauraci, skoro na potkání o všem říkám, že to maj hnusný, a přitom prokazatelně neumim ani míchaný vajíčka a jsem schopen spálit i vodu na čaj ;-) to jen tak na zamyšlenou ;-) /OT | 26.04.11 - 15:01 |
| 750.013-5 + 750.287-5 + 750.213-1 + 750.330-3 | Karle Kovaříku, je to tak, vždycky dovezou prázdné wapky do elektrárny na Poříčí, tam je naloží uhlím, co se jim tam válí na dvorku, a to potom to odvezou do Nového Sedla u Lokte do dolu a to uhlí nanosej do slojí. | 25.04.11 - 11:27 |










