..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Chary":

  1 ... 273 274 275 276 277 ... 567      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
714.206-0(nelíbí)
AK, Jakube Gregore, žraloku, nojo, vidíte. Z mého pohledu je tohle druhý extrém, přičemž první je bum mašina u peronu. Chtěl jsem ukázat obsáhlejší pohled na pacifik s Jehlou. To, že se fotka někomu líbí a někomu ne je prostě normální. To se máme zkostnatěle držet nějakých šablon a brát jen "brejláky v oblouku z nadhledu v násvitu ze vzdálenosti tak, aby šlo přečíst číslo"? Já myslím, že jsme už dál, ne?

Václave Vrtěno, zavádějící zařazení? Vlak na fotce je veden lokomotivou uvedenou v legendě, a zdejší galerie stále ještě třídí především podle lokomotiv. Do které řady jsem to měl dát?

(líbí)
Matouši Valeši, Michale Kupso, stoupo, Radiate, IvoR, Matouši Vinši, Proste, děkuji
Světlo, jistě, ale prostě někdy si holt nemůžeme vybírat. To příšerné štěrkové pole (nebo moře nebo jak se tomu říká) jsem drápal natřikrát. Nemám to uplně pod nosem a nejezdí tam nasvíceně nic tak veleatraktivního, abych tam chodil celý kvartál a čekal na kulervoucí počas ;-)
Donutila přemýšlet - v tom jsem ani nedoufal :-)

(rozlišení)
Matouši Valeši, Samire Leparo, originální fotka je přízena aparátem Nikon D90 (4288x2848 12MPx) s objektivem Tamron 70-200/2,8 @ 75mm, složena ze 111 fotek na výsledné panorama v rozlišení 17538x10713 (187,9 MPx, TIFF16ZIP má 985 MB; výslední obraz tedy odpovídá zhruba 30mmEQ), vedlejší výřez je jen 4643x3095 (14,4 MPx). Pro zájemce přikládám toto panorama v rozlišení 1920 (fullHD)
http://www.chary.wu.cz/sosator/sosator.htm

mimochodem, z tak velkého rozlišení lze vyčíst i zajímavé jednotlivosti :-)
http://www.chary.wu.cz/sosator/detaily.jpg

(odkud)
Michale Kupso, Martine Chovanče, Vesely Slavku, Tomáši Jiroto, je to foceno ze stejné vyhlídky jako tato fotka http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/749/749500.html
Jedná se o vyhlídku dostupnou z mednické stezky, ale ne přímo. Musí se buď přes pozemek jedné chatky v té době obývané dvěma velmi příjemnými dámami, anebo zespod po štěrkovém poli. Vyhlídka je mj. vidět i na této fotce, je to skalní útvar trčící nad svah http://foto.mapy.cz/original?id=106777
25.05.11 - 22:24
740.772-9Nechte toho, laskavě. Topič žlutá.

Autor má právo si zvolit, jestli stojí o komentáře, o hvězdičky, obojí nebo ani jedno a ještě rozlišit mezi šedé a žluté. Zde autorovi šlo očividně o komentáře, a na to konto se od Martina Klecána dočkal přesně toho, po čem toužil - komentáře. Splněno a můžeme jít dál, ne?
24.05.11 - 21:10
831.043-5Koudy_cz re Martin Kramer, a jak pánové konfrontují své dovednosti? Jinými slovy, jakými cestami se snažíte o zlepšování svého umu? Co pro to děláte? :-)22.05.11 - 17:35
749.264-8JTB, plus.
Je přehled amortizace třeba takových 163, B, Bmz, Bpee(ing), 814, 471, 854, 749? O kolik by se ušetřilo, kdyby se třeba na lichkovy místo 163+3xB koupila nějaká krásná nová elektrická nízkopodlažní úsporná jednotka o dvou vozech za sto mega.
22.05.11 - 11:57
464.102-3A pro nás, kteří vidíme kolejiště se zhlavím, je to stanicovka masny bez dalšího určování, přičemž osobně bych toto bral až minimálně ke konci zhlaví trianglu zhruba někam na úroveň Kollárovy ulice ;-)17.05.11 - 21:36
M 131.1302Fíha, to bych docela rád viděl ty fotky na různý clony. Naprosto vážně. Protože já mám se clonami dost opačnou zkušenost, F22 je dobrá jen v případě, že skutečně potřebujete ucpat tu díru co nejvíc a ND už nestíhá... nebo že by u kanóni měli objektivy, které nereflektují naši fyziku?17.05.11 - 14:56
843.009-2To je fakt. Lepší by bylo ten rychlík zaříznout z Jaroměři (z Liberce 122 km) a všechny cestující jedoucí dále do Hradce Králové (17 km) a hlavně na přestup do Pardubic (39 km) nahnat do béček tažených peršingem (a teď pominu, že tam "obyčejnou klasickou soupravu" z jistých důvodů zatím nasadit nelze). To by obrovskou měrou přispělo ke kultuře a především spokojenosti cestujících. Každý přeci touží po co největším množství přestupů.16.05.11 - 13:42
350.004-8Johníku, Ode mne určitě poslední fotka tohoto nesmyslu, teď už zase půjdou hlavně brejlovci...
Nojo, jak tak koukám na tvoje portfolio, tak brejlovci jsou tvojí oblíbenci, nosná řada, máš jich uplný neurekom :D
15.05.11 - 22:50
350.004-8Callisto, koukám do redakce na stůl a nic tam neleží. Nechceš něco napsat? Bez příspěvků čtenářstva se obsah sám neudělá ;-)

Salubie, já teda nevím, ale o neostrosti se zde rozhodně nedá hovořit.

------------
Nechtěl bys nějakou ukázkově ostrou fotku předložit, ať vidíme, jak se to má dělat? Tím by se i krásně obohatila galerie, když se tematický Hugův meřící víkend zajídá, což?
15.05.11 - 21:33
350.004-8Honzo, snažíš se dobře, ale já se jen tak nedám :-)

Ano, na nezadrátovaný potřebuje dýzl, ale zase na nezadrátovaný nepotřebuje měřící vůz na trolejové vedení, ne? Takže to nemusí projíždět maximální rychlostí a nepotřebuje ty "krycí vozy". Měřící vůz "na koleje" jezdí s dýzlem solo a i pod drátama.

http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/750/750084.html
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/750/750358.html
15.05.11 - 7:16