Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| T 478.3082 | Docela by mě zajímalo, s hloubokou ostrosti danou zoomovým kompaktem, na kolik fotek by se to muselo fotit, aby to plynule přešlo od auta k vlaku celé ostře, a jaký hrozný sra... srašně pracný piplání by s tim bylo ;-) | 02.06.11 - 13:36 |
| 842.029-1 | Jane Jedličko, davsone, na internetu je dostupná celkem pěkná řádka vyhledávacích portálů, mapové servery poskytující dokonce několikero podkladů ("obyčejnou", satelitní fotografickou a třeba turistickou mapu) a vše se dá na webu dohleadat. Navíc, patnáctileté děti to umí s počítačem a na internetu daleko lépe, než padesátiletí fotři. Jelikož v legendě k fotce je uveden nejen úsek, ale dokonce i GPS souřadnice místa, kde to bylo foceno, osobně pokládám otázku "co je to tam za město" za cíleně provokační. Druhá možnost by byla, že ji položil naprostý tatar, a to se zřejmě nehodí do krámu. Je filozoficky dáno, že ti moudřejší, chytřejší a s většími zdroji by měli osvěcovat ty méně obdařené. Přimět někoho, aby se napříště zamyslel a snažil se především použít svoje schopnosti, dovednosti a rozvinout svůj um pokládám za solidní přínos civilizaci. Proč dávat hladovému ryby, když ho můžu naučit rybařit? Abys mohl řídit auto, musíš projít kurzem a dokázat zkouškou, že teoreticky (písemka) i prakticky (jízda) ovládáš předpisy a pravidla. Abys mohl používat internet, tak stačí, aby sis k tomu sednul. Zřejmě je někde chyba. Řidičák na internet by nebyla vůbec špatná věc. Součástí zkoušky by byla prověrka samostatnosti, základů logického uvažování a základů rodného jazyka. To by bylo najednu v diskusích pusto... | 01.06.11 - 21:24 |
| 749.251-5 | mRKEF, jedno kilo vážní 10000 tun, to je 10.000.000 kilogramů, takže jeden kilogram váží 10 milionů kilogramů, čili deset milionů * deset milionů kilogramů, takže deset milionů deset * milionů deset * milionů kilogramů, takže... nekonečná hmotnost? | 01.06.11 - 20:34 |
| 749.039-4 | Chrochtadlo? Kde? http://cs.wikipedia.org/wiki/Motorový_vůz_860 http://www.atlaslokomotiv.net/loko-860.html http://www.prototypy.cz/?rada=860 | 30.05.11 - 0:11 |
| 01.204 | Baujahr 1937? To ta mašina byla v provozu 45 let? Já bych taky ty počítače a internety zakázal :D Pro Tommyho, schválně jak hotentotsky ta němčina zní: Für Tommy, beide bewusst Hotentotsky der deutschen lautet: Ähm ... Ich mag die GoogleTrans verboten. Carcass war sicherlich im Jahr 1970 gemacht ... 16. Juni 1982 war sicherlich nicht aus dem aktiven Dienst ausgeschlossen. Ich nur hinzufügen, dass es als stationäre Ausstellung selbst Dampflok-Museum Hermeskeil Kollege, wenn er nicht bedeuten, dass es als 01.2204-4 Jahr umbenannt .... es von Google übersetzt würde odpovídalo.Tohle, es ist wirklich Pech. Interessant sind auch die Autos, was zieht ... in diesem Land gehört immer noch zu den modernsten, was wir haben ... | 29.05.11 - 12:04 |
| 843.014-2 + 943.010-9 | kaktusi, nevim co je to naprd, ale kdyby se tu někdo obtěžoval zapojit mozkové závity, prokázat, že patří k homo sapiens a použít zdejší galerii k dohledání dalších fotek této řady, asi by našel třeba toto. Jenomže vykazovat nějakou samostatnou činnost by asi bylo nad síly vybraných jedinců, že? http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-vozy/843/843123.html http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-vozy/843/843222.html http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-vozy/843/843192.html http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-vozy/843/843320.html | 28.05.11 - 0:12 |
| Ge 6/6 II RhB 705 | OT Sandiku, pochybuju, že procento čechů, kteří vědí tuto skutečnost a nežijí v blízkosti dané lokality dosáhne dvouciferného čísla... Rovněž tak pochybuju, že si všichni pamatují všechno, co se kdy naučili, obzvláště, pokud to pro ně je tak životně důležité jako níže zmiňovaná skutečnost a ten dějepis měli teprv před deseti dvaceti třiceti lety, a kdoví jestli se o tom účitelka nezmínila jen tak mimochodem v jedné lekci a to ještě možná. Ty si pamatuješ vše, co ses kdy naučil? Nohama na zem! ;-) /OT | 26.05.11 - 19:26 |
| 714.206-0 | Flexaretisto, ano, i Core i7 @ 4,4GHz s 16GB ram se dokáže zahltit, naštěstí velká část jsou automatizované procesy. Ruční skládání jsem dělal kdysi kdysi. Nedovedu si představit, že by třeba tu strahovskou knihovnu někdo lepil růčo, to by byla dobrá alternativa zametání ulic jako OPP :D | 26.05.11 - 11:13 |
| 223.010-0 (ER20 - 010) | Vlad se zbytečně omezil na elektrické stroje. To je celé. Přitom DB180 je v Československu vyrobená mašina provozovaná Němci focená u Lysé a je to sekce DB. Zcela analogicky ČME3 kdekoliv v Rusku, na Ukrajině a pod. ČD371 focená v Německu bude v kmenové 371 a taky tam tři jsou. Polonizovaný ČD163 focený v Polsku bude stále ještě 163. Polská EU07 focená v Praze je v PKP. Rakouská 1216 u Chocně je OBB. DB612 v Tanvaldě je DB. ČD843 v Glucholazích je v 843. Herkules Dispolok je DB. Herkules Metrans (až bude fotka, tak) bude 761. Až si AWT tuhle mašinu koupí a zaregistruje jako 761, tak bude 761 ;-) Sekce se řídí tím, kde je mašina registrovaná. | 26.05.11 - 10:04 |
| 714.206-0 | Jakube Gregore, já už jinej nebudu ;-) Proste, je to celkem prosté, to červené něco na skále před mašinou je kříž na pikovické Jehle http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/851216.jpg Václave Vrtěno, viz vysvětlení u vedlejší fotky http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/714/714387.html | 25.05.11 - 22:25 |










