Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| 486.007 + 498.022 | Achjo, a pak přijde Chary a má blbý kecy... http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-lokomotivy/363/363161.html http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/754/754085.html | 04.07.11 - 16:46 |
| 150.215-2 | Johníku, na třech místech se lze dočíst, že s tou fotkou není něco v pořádku. 1) http://... .../art/... 2) Fotogalerie » Ostatní témata » Umělecká a tvůrčí galerie 3) - Pozn.: Posilová Fatra, upraveno autorem Furt je to málo? Mně osobně nečiní problémy podívat se, kam vlastně klikám a co se kolem píše. Začínám ale mít obavy o schopnosti čtenářů. Že ve mně ty obavy budeš budit zrovna ty, toho bych se nikdy nenadál :-( | 04.07.11 - 10:33 |
| 150.215-2 | Johníku, my máme nějaký stanovený rozpis, kdy se mohou a nemohou pouštět fotky z tvůrčí sekce? Neměli bychom tedy zavést rozvrh, že páry jen ráno, noční jen večer a Johníka jen ve středu? Pak ještě pravidla, že nesmí být zveřejněna fotografie, na níž je dyzajnově podobná lokomotiva jako prošla v předchozích dvou dnech (75x x6x atp.) a že po dvou lokomotivách stejné trakce musí následovat trakce jiná, přičemž po dvousystémových lokomotivách musí následovat velký dýzl a po dvou úzkých párách stejnosměrná jednotka. Něco takového? | 04.07.11 - 7:50 |
| 464.008 | Admin> Láďo Mlynaříku, Jo a jak se tady dává takový to "reagovat na komentář"? Takový to reagovat na komentář má každý autor pod svým dílem (fotka, článek, zpráva) a má podobu modrého [O] před zeleným editačním [E] a červeným mazacím [X]. Podívej se schválně do diskuse pod nějakou svou fotkou ;-) Admini, správci, redaktoři a moderátoři mohou z technických důvodů toto provozovat v celém poli své působnosti. Tzn. správci galerie pod všemi fotkami, redaktoři pod všemi zprávami, admini kam jen oko dohlédne. | 29.06.11 - 13:35 |
| 464.008 | Dobře víte, že já jsem pro každou špatnost. Rovněž není tajemstvím, že si rád počtu. Zaznělo to několikrát "kategorie post-produkce". Hm. A co kdyby? Co kdyby ta fotka měla smysl větší, než si zdejší kritikové dovedou připustit? | 28.06.11 - 22:20 |
| 750.346-9 | Viděl jsi červenýho trpaslíka? Mrtví, všichni jsou mrtví. Všichni jsou mrtví. Nebylo. Nebylo to. Systematicky to nebylo. Žádná taková funkcionalita tu nikdy nebyla. Pokud to autoři uvádějí do poznámky, je to čistě na jejich vůli, co si do poznámky napíšou. Ať už číslo vlaku, podmínky, za nichž fotka vznikla, jiné asociace, cokoliv. | 28.06.11 - 16:21 |
| 750.346-9 | Ohryzku, dělám správce této galerie už pět let a byl jsem u všech významějších změn. Pokud ne jako iniciátor, tak alespoň jako betatester, přinejhorším konzultant. Položka "vlak" v legendě nikdy nebyla. Nepleteš si to s podobnou uzancí? http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/742/742184.html http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/721/721028.html A pokud něčemu nerozumíš, nebuď zticha, ale zeptej se. Ten, kdo tomu rozumí ti to rád vysvětlí a třeba také sám porozumíš ;-) | 28.06.11 - 14:47 |
| T 478.3075 | Vlára jsou brejle, ne? Na šumavě jsou dvojkolejky? Já myslel že Lichkovem zůstala jediná dýzlová vlárská... Co se týče mechanik, vjezd do Kopidlna, jezdí tam prd (=81x), než ji sundali, byla totálně zarostlá. Vjezd do Smidar, jezdí tam jen hydry, široko daleko kolem žádný brejle, zarostlý až hamba. Vjezd do Luštěnic, co jsem tam jel naposledy, metrový šípky. A jelikož ty "pravý" nulky už nejsou, trojky dokud byly jezdily taky v jiný časy a za katrama se netáhnou houfy národa, a nostalgie tam jezdí v úterý a v březnu, tak kdo by to tam sekal. Oblouk u Veselý, kde se fotí s Drábskejma, jezdí tam jen hydry a jednou týdně baruna, ani písky nejsou co bejvaly, třímetrový keře. | 23.06.11 - 13:54 |
| T 478.3075 | To by tam ale musely jezdit 749-754. Kdyby tam jezdily jen 810 nebo 814, tak o to nikdo nezavadí ani na mapě. Stačí si jen vzpomenout, jak se nahonem čistil flek u Chroustova pokaždé, když jela Mašinka. Luksusní flíček, ale jelikož tam celý rok jezdí jen 810 nebo kžc, tak tam je metrová lebeda. | 23.06.11 - 12:42 |
| 749.039-4 | Ještě do včerejšího večera za všechno mohl autofokus... Objektiv Nikon 18-105 F/3,5-5,6 VR je hodnocen velice slušně. Mám tu z něj pěkných pár fotek a nepřijde mi, že by si pod mojima fotkama lidi nějak houfně stěžovali na kresbu... | 21.06.11 - 22:57 |










