Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| M 262.0124 | dá se takhle vysoko vylézt i bez nějaké horolezecké průpravy a štaflí? Nevím kde přesně byl, ale jak znám Petra, tak na jeho fleky není nutná žádná horolezecká průprava, stačí obyčejná schopnost udržet se na větvi síly angreštu ;-) | 12.07.11 - 21:43 |
| T 478.1010 + 475.196 | Opte, zhruba takovou, že principem galerie není uvádět co nejnovější fotky co nejrychleji. Když to jde a autor naleje, budiž. Ale nelze předpokládat, že z každý větší akce budou ještě ten den večer na netu fotky. Takhle my to tu prostě neděláme a z principu zásobníku na to vlastně ani nejsme zařízený ;-) Třeba teď (úterý večer) máme zásobník plnej až do sobotního večera. Takže kdybys teď nakrásně nafotil nějakou vyjímečnost, ven se dostane přinejlepším v neděli ráno ;-) Roberte Velechovský, Už by sem někdo mohl dát i něco z letoška. Už by se konečně mohli lidi naučit hledat v galerii vlastníma rukama, ne? Dokrdelepráce :D :D Tohle je jako co? http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/703/703015.html | 12.07.11 - 20:36 |
| Letní odpočinek u trati... | Jak píše flexaretista, ukázková práce s teleobjektivem a perspektivou. * kazisvět varování * spoiler alert * Kdybyste si ráčili ve zdejší galerii vyhledat toto místo, na několika fotkách je krásně vidět jak moc velká šance je, že mu to kolo sebere vlak. Kdyby totiž vlak dosáhl na bicykl, tak má daleko větší problém s ... čímpak? Vyhledání fotek je na celé DVA až tři klikance z této stránky a třetí je tam jen v případě, pokud je seznam nalezených stránkován po relativně malém počtu fotek, např. po devíti a dotyčné jsou až někde ke konci seznamu ;-) | 11.07.11 - 13:32 |
| 460.071-4 | Jenomže věk není jediné hledisko pro rozhodování. Proč se asi 853/2 katrovaly na 854.0/854.2, ale 850/1 se vyřazujou? Mimochodem, důvod pro rekonstrukce 053 je stejný jako pro zachování 151 - momentálně je není čím nahradit ;-) Zato u 460/560 se asi čeká, že budou nahrazeny 471/671. | 10.07.11 - 23:08 |
| 460.071-4 | Uvažují zdejší diskutéři takovou drobnost jako je předpokládaná (účetní či morálně-užitná) životnost dané věci? Jaká se předpokládá životnost u auta, autobusu a lokomotivy? A co se týče vyřazování, vyřazuje se. Vyřazuje. Pomalu, ale vyřazuje. Ne zrovna 151 nebo 460. Abych mohl vyřadit, musím mít předtím čím nahradit. Jinak bych taky mohl vyházet všechno do šmelcu a nemít čím jezdit, žejo. A jsou prostě řady, který zatím ještě není čím nahradit. Hliníky přišly a když už je jich dost na to, aby pokryly potřebu, tak se pomalu vyřazujou žáby. Copak tohle jste do svých úvah o vyřazování 10 let starejch ešusů neráčili zahrnout? | 10.07.11 - 21:10 |
| 123.026-7 | Pak ovšem vyvstává otázka, proč tedy z procesu doostření v posledním kroku nevyloučit jen ty určité pasáže, které mají sklony k přeostření (obecně zpravidla šikmé ostré hrany v kontrastních přechodech - dráty v obloze, spodní hrany karoserií v přechodu do stínu pod nimi), ale jinak doostřit celou fotku, krajinu, stromy, trávu atp. | 10.07.11 - 13:32 |
| Vzpomínka na Jardu Kocourka | Admin> Prosím Vás všechny, chápu, že diskuse pod fotkama jsou kolikrát bažina, ale zrovna u těchto by snad bylo rozumné držet se tak nějak věci a nedehonestovat tuto vzpomínkovou akci. | 09.07.11 - 13:54 |
| 371.004-3 | Horatio, jaký vozy má Hungaria? A v kolik tam jede a jakej je tam tou dobou násvit? | 07.07.11 - 22:24 |
| 750.293-3 | To je ale náhodička, zrovínka před čtyřmi dny tu byla tahle fotka ;-) http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/t678/t678002.html | 07.07.11 - 10:14 |
| 486.007 + 498.022 | Pavle, to není nic proti tobě. Ale když Andrew tak naléhal... ;-) | 04.07.11 - 18:18 |










