Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| 810.334-3 | A já myslel že blechy spadají spíše pod entomologii. | 18.07.11 - 15:17 |
| 810.334-3 | Vzdálenost mezi fotografem a viaduktem je vzduchem cca 1625 m. Středový bod té veliké budovy je zhruba 890 m od fotografa, 735 m od viaduktu. Pokud v místě pozorování vylezu na 1,6 m vysoké štafle, bude středový paprsek pohledu v místě nad oním dome zhruba o 73-74 cm výš. Hádám že i ten komín je větší. Otázka zní, opravdu to v tomto měřítku bude mít smysl? | 18.07.11 - 13:22 |
| 810.334-3 | Andrewe33, zirecku, děkuji že se líbí. Sekci zakládat? No nevím, ale další blechoidy bych v zásobě měl. Vlastně docela dost. Jirko Panthere, takže priorita je: 1) kajak 2) pěší 3) cyklista 4) zájezdový autobus 5) osobní automobil 6) městský autobus (kloubový) 7) dodávka 8) odtahovka 9) tramvaj 10) midibus 11) vlak Bohužel mi chybí metro a přívoz, ale ty se zde do záběru dostat nedaj. Tak jest? :D martine14785, na fotce je vlak na trati 122. Dole by šlo zachytit vlaky na trati 171 a 173, ale nic nejelo... | 17.07.11 - 22:01 |
| 742.216-5 + 742.422-9 | Na dlouhých nejsou zásuvky dvojčlenu. Tedy v původním provedení, dosazováno až relativně nedávno. | 17.07.11 - 19:50 |
| 810.053-9 + 735.125-7 + 820.100-6 | Červená na obrázku Martina Grilla je odstínově určitě víc červená než fialová. A rovněž ta červená na tomto obrázku na tom prvním motoru z pohledu fotografa je víc červená než fialová. A tuhle červenou jsi odsoudil jako hnusou. To když už, tak do fialova táhne ten pišta. Nejprve šlo o odstín a když ten je stejný, tak vlastně jde o čistotu. Protože odstín je vlastně stejnej, vlastně jinej, vlastně... Neboj, první cenu si stále držíš. | 16.07.11 - 0:08 |
| 810.053-9 + 735.125-7 + 820.100-6 | Takže polomáčenej červeno-krémovej je (byl) blbej, dobrej je (byl) celočervenej s oranžovým nebo krémovým pruhem. Ale najednou vlastně vůbec nejde o schéma (barvy jsou stejné a na těch s pruhem je té červené, co se má špinit, daleko víc) ale o to, jestli je motor umytej nebo ne. Dnešní kolo soutěže o největší šotoušskej kvaziblábol vyhrává... Honza! Gratulujeme. | 15.07.11 - 23:37 |
| ... v noci mladý. | Čéče, asi jsem tradičně objevil ameriku, ale na tohle jsem si musel přijít sám. Stejně jako předtím na ty závory v Tatcích. Taková ortogeneze následující fylogenezi. Mám tu ještě jedno takový denní-noční srovnání, čirou náhodou tohohle mostu, ale po kritice neviditelnosti vlaku na předchozím nočním snímku jsem to chtěl výraznějc, aby si i ultráci přišli na svoje ;-) Spíš mě zaráží, že v Praze a blízkém okolí bydlí takovejch šotoušů, a všichni ten železňák fotej buď nahoře z Vyšehradu, nebo dole z náplavek... | 13.07.11 - 14:36 |
| Ve dne starý... | Čezový eso jsem nefotil, jen hromadu hliníků, poštovní banán doleva, pak najbrt, klasa a poštovní esa doprava a tuhle žábu. Byl jsem tam jen hodinu od čtvrt na sedm. A do toho srovnání starý-mladý sem potřeboval zrovna tohle ;-) | 13.07.11 - 14:31 |
| ... v noci mladý. | Cabi, obě tyto fotky jsou z Palackého mostu. Zas tak špatně na tom s bydlením ještě nejsem ;-) Jakube Gregore, zatím to jsou tři fotky ze současných 452 prezentovaných na téma "železňák", skutečně 0,66%. Výhledově mám ještě tři v šupleti a dvě z nich uvidíme záhy, čili (s jednou jinou k naředění) to procento stoupne na 5/455, neboli 1,099%. To už abych si skoro začal vybírat, jestli budu chtít bydlet na levém nebo pravém břehu :-D S tou (zatím) poslední bychom se mohli dostat teoreticky až na 6/456 neboli 1,29%, no a to už bude teprv na pováženou. | 13.07.11 - 11:20 |
| 350.016-2 | Na fotce je lokomotiva řady 350, konkrétně stroj 350.016. Kategorie je " Elektrické lokomotivy » Řada 350 (ES 499.0)", jedná se o běžnou fotografii. Kam jinam bys ji chtěl dát? | 13.07.11 - 8:14 |










