Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| 263.011-9 | bavit se o cloně bez uvedení objektivu a ohniska... | 06.10.11 - 21:38 |
| Sama se svým stínem (BR 01.5 DR) | Martine14785, umělec by měl přicházet stále s něčím novým, aspoň občas, aby dokázal průběžně udivovat konzumenty své tvorby. Myslím, že Míša to naplňuje na 110% ;-) | 06.10.11 - 21:25 |
| 263.011-9 | Excelovou tabulku? Mohl bych prosit? :-) | 06.10.11 - 21:17 |
| 380.008-3 | rysanku, ten Váš komentář obsahuje tolik pomýlených věcí... Ne, není to jedno. Pokud je Vám jedno, že Vám v restauraci přinesou bílé víno v hrnku s jelenem a studený připálený řízek zalitý bramborovou kaší s konzistencí šodó, tak mě to jedno není. Trošku jsem si zapřeháněl, ale to já rád. Ne, není to profi. Na to si ani nehrajeme. Jsme amatéři, ale snažíme se to dělat pořádně, v rámci možností. Definice profi je rovněž taková, že za to je dotyčný placen. Nevzpomínám si, že by kdy byl kdokoliv placen za nějakou práci pro Želpage. Budiž, nemá každý Nikona. Ovšem nikon není jediná a postačující podmínka kvalitní fotky. Ne každá kvalitní fotka musí být z Nikona a ne každý dovede z Nikona udělat kvalitní fotku. To ale platí prakticky o čemkoliv. Příklady vidíme dnes a denně všude kolem sebe :-( Bohužel ne každý to vidí, ale vidět by to měl. Moje oblíbená analogie s kuchyní, když si na trhu kupujete suroviny, máte vizi, co nakonec vznikne. A praxí lze tu vizi stále více tříbit. Nejdete si přeci koupit mouku, vajíčka, cibuli, klobásu, sýr, protlak a rajčata s tím, že kdoví, co z toho nakonec vznikne. Pokud čirou náhodou rajčatový koláč s klobásou a sýrem, bude to bonus, ale předem nevíte? To snad přece ne! A hlavně a především, v naší galerii jsme pro rysanka dnes bohužel už notně dál než "je tam vlak a to je hlavní". Myslím, že sběžný pohled do galerie by to měl dát najevo celkem jednoznačně. Opravdu bych rád věřil, že to i většina obce čtenářské i autorské vidí stejně, jako já. | 06.10.11 - 20:39 |
| 263.011-9 | To mi připomnělo základní 4P: počty, počty, psaní a porozumění textu (čtení). | 06.10.11 - 16:36 |
| 751.232-0 | Budu uvažovat, že má berta 1100 kW, měrnou spotřebu 235g/kW/h a 200 litrů je 170 kg. Ten objem nafty spálí na plný výkon za necelých 40 minut, čili těch 21km ujede rychlostí cca 32km/h. Nevím, jaký tam jsou krpály, ale jsou to na bertu s 300 t reálný čísla? A fakt by celou dobu jela na plný výkon? | 03.10.11 - 22:11 |
| 742.020-1 | Nevím, co je na tom chlípného, modlit se v posteli... | 01.10.11 - 20:24 |
| 754.066-9 + 754.066-9 | variace http://www.zelpage.cz/fotogalerie/ostatni/art/art019.html | 30.09.11 - 21:54 |
| 2x471 | Karamolo, z této strany, tj. s Vyšehradem v pozadí, je to teprve šestá fotka v galerii :-) Pavle Večeřo, troufnu si pochybovat že první vůbec, spíš první zde v galerii. Jsem rád, že se líbí :-) Rabíne, nikolivěk, je to z jedné z vyhlídek mezi stromy dóle v kinské zahrádce. Flexaretisto, ořezů je možných víc, aby vlak lépe vynikl, no počkejme si na jednu kulišárnu :D Trupmane, hliník v modročervené tam z vlaků tehdy jezdících vypadá nejrozlišitelněji. Otázka jak by tam vypadal žlutý vlak, ale ten tam odsud fotit momentálně nejde. Takže vlastně nic. Andrewe33, jak píšu. Ještě tak reklamní banán, ale to svítí jen mašina a vozy mizí v šedi. Jsem rád, že se hliníček líbí :-) Matouši Vinši, je to docela pozdě, teplé předzápadové. To se s mírným popolednem, byť koncem září, nedá srovnat. Přesto bych záběr s hradem přes celou fotku nezatracoval, mám v šupleti srovnávačku "den a noc" toho záběru z Kavčích hor někdy z půlky června t.r., leč Vítek by ve vaření rychlejší. Snad příště :-) | 29.09.11 - 23:46 |
| 486.007 + 498.022 | Nebyl jsem tam, ale tipuju BRam. Jediná dochovaná hospoda z Vindobon. Jezdila např. na SPP 2009 ve "Vindoboně" http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/854062.jpg Třetí zprava. Nebo druhý zleva. Prostě ten vložený co není 053 :-) | 29.09.11 - 23:30 |










